noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
  • Anzhi
  • Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
  • Volgar Astrakhan
  • Sokol Saratov
  • Dinamo Barnaul
  • FK Chita
  • SKA Rostov
  • Sibir Novosibirsk
  • Spartak Nalchik
  • Lada Tolyatti
  • Zenit Izhevsk
  • Dinamo Stavropol
  • NoSta
  • Pskov 747
  • Dinamo Bryansk
  • Metallurg Lipetsk
  • Zvezda Ryazan
  • FC Irtysh Omsk
  • Tyumen
  • KamAZ
  • Chernomorets Novorossisk
  • Alaniya Vladikavkaz
  • Terceira Rússia
  • Grupo 1
  • 2019/2020
Grupo 1
Sat 21 Set
FC Ararat Moscow FC Ararat Moscow
13:00
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
Rotor-2 Rotor-2
13:00
Khimik Novomoskovsk Khimik
Sokol Saratov Sokol Saratov
13:30
Khimki II Khimki II
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
15:00
Kaluga Kaluga
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
16:00
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
Dom 22 Set
Zorkiy Zorkiy
12:00
Zvezda Ryazan Zvezda Ryazan
Seg 23 Set
Kvant Kvant
15:00
Strogino Strogino
Equipe / Pontos
1 Dinamo Bryansk DIN 19
2 Sokol Saratov SOK 18
3 FC Ararat Moscow FCA 16
4 Zorkiy ZOR 16
5 Metallurg Lipetsk MET 15
6 Saturn Ramenskoye SAT 14
7 Zvezda Ryazan ZVE 12
 
8 Kaluga KAL 12
9 Khimik Novomoskovsk KHI 12
10 Khimki II KHI 11
11 Strogino STR 11
12 Salyut Belgorod SAL 10
13 Kvant FKO 4
14 Rotor-2 ROT 1
Grupo 2
Sat 21 Set
Olimp Khimki Olimp Khimki
11:00
Zenit Petersburg II Zenit Petersburg
Znamya Znamya
13:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Leningradets Leningradets
14:00
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
Pskov 747 Pskov 747
15:00
Kolomna Kolomna
Kazanka Kazanka
16:00
Veles Veles
Murom Murom
18:00
Dolgie Prudy Dolgie Prudy
Dom 22 Set
Rodina Moskva Rodina Moskva
14:00
Luki-Energiya Luki-Energiya
Equipe / Pontos
1 Zenit Petersburg II ZEN 20
2 Dolgie Prudy FCD 18
3 Torpedo Vladimir TOR 17
4 Veles VEL 15
5 Pskov 747 PSK 15
6 Murom MUR 14
7 Olimp Khimki FKO 14
 
8 Leningradets FKL 13
9 Luki-Energiya LUK 12
10 Rodina Moskva FKR 10
11 Znamya ZNA 10
12 Kazanka FKL 9
13 Kolomna KOL 7
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 0
Grupo 3
Dom 15 Set
Ufa II Ufa II
1-3
KamAZ KamAZ
NoSta NoSta
0-1
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
Lada Sok Lada Sok
1-0
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
Zvezda Perm Zvezda Perm
2-1
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
1-1
Tyumen Tyumen
Seg 16 Set
Ural II Ural II
3-4
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
Equipe / Pontos
1 KamAZ KAM 25
2 FC Chelyabinsk FCC 20
3 Tyumen TYU 19
4 Akron Tolyatti AKT 19
5 Ural II URA 17
6 Lada Sok LSD 14
 
7 Volga Ulyanovsk VOL 13
8 NoSta NOS 11
9 Zenit Izhevsk ZEN 10
10 Lada Tolyatti LAD 10
11 Zvezda Perm ZPM 9
12 Ufa II UFA 2
Grupo 5
Sex 20 Set
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
10:00
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk
FK Chita FK Chita
10:30
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
11:00
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
Equipe / Pontos
1 FC Irtysh Omsk IRT 22
2 FK Chita FCC 10
3 Dinamo Barnaul DIN 10
 
4 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 10
5 Sibir Novosibirsk SIB 8
6 Zenit Irkutsk FKZ 3

Follow BeSoccer on Facebook