noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
A PFG
Sex 05 Jun
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
17:45
Etar Etar
Levski Sofia Levski Sofia
20:00
Ludogorets Ludogorets
Sat 06 Jun
Dunav Ruse Dunav Ruse
16:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
17:45
Botev Vratsa Botev Vratsa
Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa
20:00
CSKA Sofia CSKA Sofia
Dom 07 Jun
Beroe Beroe
19:30
Cherno More Varna Cherno More Varna
Seg 08 Jun
Tsarsko Selo Tsarsko Selo
19:30
Slavia Sofia Slavia Sofia
Equipe / Pontos
1 Ludogorets LUD 55
2 Levski Sofia LSO 46
3 Lokomotiv Plovdiv LPL 46
4 CSKA Sofia CSK 46
5 Slavia Sofia SSO 42
6 Cherno More Varna CVA 37
7 Beroe BER 37
 
8 Botev Plovdiv BOT 30
9 Arda Kardzhali ARK 29
10 Etar ETA 24
11 Tsarsko Selo FCT 22
12 Botev Vratsa BVR 19
13 Dunav Ruse DUN 18
14 Vitosha Bistritsa FKV 6
Segunda Bielorrússia B PFG
Sat 25 Abr
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
-
Neftochimik Neftochimik
Kariana Erden Kariana Erden
-
Hebar Hebar
Chernomorets Balchik Chernomorets
-
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
Litex Lovech Litex Lovech
-
Ludogorets II Ludogorets II
Septemvri Sofia Septemvri Sofia
-
Botev Galabovo Botev Galabovo
Strumska Slava Strumska Slava
-
Spartak Pleven Spartak Pleven
Gorna Lokomotiv Oryahovitsa Gorna Lokomotiv O.
-
Spartak Varna Spartak Varna
Pomorie Pomorie
0-3
Montana Montana
Equipe / Pontos
1 CSKA 1948 Sofia CSK 55
2 Septemvri Sofia SEP 52
3 Montana MON 45
4 Lok. Sofia LSO 42
5 Neftochimik NEF 33
6 Hebar HEB 33
7 Litex Lovech LOV 32
8 Kariana Erden KAR 32
9 Gorna Lokomotiv Oryahovitsa LOK 29
 
10 Botev Galabovo BGA 28
11 Ludogorets II LUD 27
12 Pirin Blagoevgrad OFK 25
13 Strumska Slava STR 22
14 Chernomorets Balchik CHE 22
15 Spartak Varna SVA 13
16 Spartak Pleven SPA 10
17 Pomorie POM 6
Grupo 2
Sat 29 Fev
Vihren Vihren
1-1
Marek Marek
Perun Perun
0-1
Botev Ihtiman Botev Ihtiman
Pirin Razlog Pirin Razlog
1-0
Slivnishki Geroy Slivnishki Geroy
Sportist Svoge Sportist Svoge
1-0
FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik
Nadezhda Dobroslavtsi Nadezhda
0-0
Kyustendil Kyustendil
Balkan Botevgrad Balkan Botevgrad
0-5
Oborishte Oborishte
Belasitsa Belasitsa
0-2
Septemvri Simitli Septemvri Simitli
Tue 03 Mar
Chavdar Etropole Chavdar Etropole
4-1
Rilski Sportist Rilski Sportist
Equipe / Pontos
1 FK Minyor Pernik FKM 42
2 Septemvri Simitli SEP 41
3 Sportist Svoge SPO 37
4 Vihren VIH 37
5 Oborishte OBO 34
6 Kyustendil FKK 32
7 Slivnishki Geroy SLI 27
8 Bansko BAN 26
9 Chavdar Etropole CHA 23
 
10 Belasitsa BEL 22
11 Botev Ihtiman BOT 22
12 Nadezhda Dobroslavtsi NAD 18
13 Pirin Razlog PIR 17
14 Marek MAR 16
15 Balkan Botevgrad BAL 15
16 Rilski Sportist RIL 11
17 Perun PEK 7
Grupo 3
Sat 29 Fev
Septemvri Tervel Septemvri Tervel
3-0
Benkovski Byala Benkovski Byala
Svetkavitsa Targovishte Svetkavitsa
3-0
Botev Novi Pazar Botev Novi Pazar
Dom 01 Mar
Chernolomets Chernolomets
3-0
Hitrino Hitrino
Kubrat Kubrat
0-2
Topoli Topoli
Suvorovo Suvorovo
3-2
Ustrem Donchevo Ustrem Donchevo
Equipe / Pontos
1 Dobrudzha 1919 DOB 45
2 Ustrem Donchevo UST 34
3 Suvorovo SUV 32
4 Chernolomets CHE 30
5 Septemvri Tervel SEP 28
6 Svetkavitsa Targovishte SVE 24
7 Shumen 2007 FKS 22
 
8 Topoli FTT 21
9 Hitrino HIT 14
10 Kaliakra KAL 13
11 Kubrat KUB 13
12 Benkovski Byala BEN 5
13 Botev Novi Pazar BOT 2
14 Lokomotiv Ruse LOR 0
de - ISO Country Code Bundesliga »
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Werder Bremen
0 - 0
Eintracht Frankfurt
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Wed 03 Jun
22:15
Famalicão
22:15
Porto
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 61'
Portimonense
1 - 0
Gil Vicente
cr - ISO Country Code Primeira Costa Rica - Clausura »
Wed 03 Jun
23:00
U Universitarios
23:00
San Carlos
at - ISO Country Code Bundesliga Grupo 2 »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
LASK
1 - 2
Hartberg INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Sturm Graz
1 - 2
Wolfsberger AC INFO
Wed 03 Jun
20:30 Em jogo 45'
Salzburg
1 - 0
Rapid Wien
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
SFC Opava
0 - 1
Bohemians 1905 INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 63'
Sparta Praha
3 - 0
Teplice
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Slovácko
2 - 0
Karviná INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
České
2 - 0
Sigma Olomouc INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Ostrava
0 - 2
Viktoria Plzeň INFO
me - ISO Country Code Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Grbalj
0 - 2
Zeta INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 63'
Titograd Podgorica
1 - 1
Buducnost
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Sutjeska
0 - 0
Petrovac INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 63'
Iskra Danilovgrad
2 - 0
Kom Podgorica
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 61'
FK Rudar Pljevlja
0 - 2
Mladost Lješkopolje
ee - ISO Country Code Liga Estónia »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Nomme Kalju
2 - 0
Levadia INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Trans
0 - 2
Tulevik Viljandi INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Paide
1 - 3
FC Flora Tallin INFO
al - ISO Country Code Liga Albânia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Kukësi
2 - 1
Luftëtari Gjirokastër INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 62'
Partizani Tirana
0 - 2
Skënderbeu Korçë
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Flamurtari Vlorë
1 - 3
Vllaznia Shkodër INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Laçi
1 - 1
Teuta Durrës INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Bylis Ballsh
1 - 3
KF Tirana INFO
de - ISO Country Code Segunda Liga Alemã »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Hannover 96
3 - 0
Dynamo Dresden INFO
me - ISO Country Code Segunda Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Decic
2 - 1
FK Bokelj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Mornar
1 - 1
FK Drezga INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
FK Arsenal Tivat
0 - 0
Lovcen INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jezero
2 - 0
Otrant Ulcinj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jedinstvo
0 - 0
Ibar Rozaje INFO
am - ISO Country Code Liga da Arménia Grupo 2 »
Wed 03 Jun
16:30 terminado
Ararat-Armenia
0 - 0
FC Lori INFO
rs - ISO Country Code Taça da Sérvia »
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Cukaricki Stankom
3 - 2
Radnicki Nis INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Radnik Surdulica
1 - 2
Partizan Beograd INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 60'
Vojvodina Novi
0 - 0
Mladost Lučani
xk - ISO Country Code Taça Kosovo »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Ballkani
0 - 0
Feronikeli INFO
hu - ISO Country Code Taça da Hungria »
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 61'
Budapest Honved
2 - 1
Mezőkövesd-Zsory
cz - ISO Country Code 2 Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Sokolov
1 - 2
Pardubice INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Ústí nad Labem
2 - 0
Vlašim INFO
pl - ISO Country Code Segunda Polónia »
Wed 03 Jun
18:10 terminado
Jastrzębie
1 - 2
Warta Poznan INFO
Wed 03 Jun
20:40 Em jogo 39'
Olimpia Grudziadz
0 - 1
Podbeskidzie
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 2 »
Wed 03 Jun
19:30 Em jogo 90'
Hapoel Haifa
1 - 1
Hapoel Be'er Sheva
Wed 03 Jun
19:45 Em jogo 78'
Maccabi Tel Aviv
1 - 0
Maccabi Haifa
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 3 »
Wed 03 Jun
18:45 terminado
Hapoel Eran Hadera
2 - 2
Sektzia Nes Tziona INFO
am - ISO Country Code Arménia - Primeira liga »
Wed 03 Jun
14:30 terminado
Ararat-Armenia II
0 - 2
Ani Yerevan INFO
Wed 03 Jun
13:30 Adiado
Lernayin
13:30
Masis
Wed 03 Jun
14:00 terminado
Shirak II
2 - 0
Sevan FC INFO
sy - ISO Country Code Campeonato Sírio de Futebol »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Jazira
0 - 0
Al-Nawaeir INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Sahel
0 - 4
Al-Jaish INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al-Shorta SC
0 - 1
Al Wahda INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Taliya
0 - 1
Al-Karamah INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Hottin
4 - 1
Al Fotuwa INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Jabala
0 - 4
Al-Ittihad Aleppo INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Wathbah
2 - 0
Tishreen INFO
de - ISO Country Code 3. Liga »
Wed 03 Jun
19:00 terminado
Hallescher FC
0 - 1
Braunschweig INFO
Wed 03 Jun
19:00 terminado
Bayern München
3 - 2
Preußen Münster INFO
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Chemnitzer
0 - 0
SG Sonnenhof Großaspach
Wed 03 Jun
19:00 terminado
MSV Duisburg
1 - 1
FC Carl Zeiss Jena INFO
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Kaiserslautern
1 - 1
1860 München
es - ISO Country Code Amigáveis »
Wed 03 Jun
11:30 terminado
SK Brann Bergen
2 - 0
Åsane INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Slovan Bratislava
2 - 1
Nitra INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Olimpija Ljubljana
0 - 1
NK Nafta Lendava INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Radomlje
3 - 1
NK Dob INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Sokol Živanice
1 - 2
FK Pardubice II INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Bohumin Bospor
4 - 1
Bílovec INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Kromeriz
0 - 2
Blansko INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Benešov
1 - 6
Viktoria Plzeň II INFO
Wed 03 Jun
18:00 Adiado
Břeclav
18:00
Znojmo
pl - ISO Country Code Terceira Divisão Polónia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Gryf Wejherowo
2 - 3
Pogon Siedlce INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Znicz Pruszkow
0 - 2
Bytovia Bytow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Resovia Rzeszów
1 - 1
Stargard Szczeciński INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Stal Stalowa Wola
2 - 2
Olimpia Elblag INFO
Wed 03 Jun
20:05 Em jogo 59'
GKS Katowice
1 - 1
Górnik Łęczna
Wed 03 Jun
19:10 terminado
Widzew Łódź
1 - 2
SKRA Częstochowa INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
TKP Elana Torun
1 - 4
Stal Rzeszow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Lech Poznań II
2 - 2
Garbarnia Kraków INFO
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Gornik Polkowice
1 - 2
KS Legionovia Legionowo INFO
wo - ISO Country Code Amigáveis de Seleções »
Wed 03 Jun
18:00 Adiado
Islândia
18:00
Ilhas Féroe
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Caracas
22:00
Mineros de Guayana
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
LALA
22:00
Gran Valencia
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Portuguesa Araure
22:00
At. Venezuela
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Carabobo
22:00
Yaracuyanos
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Metropolitanos
22:00
Academia Puerto Cabello
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Zamora FC
22:00
La Guaira
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Deportivo Lara
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Aragua FC
23:00
Trujillanos
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Dep. Táchira
23:00
Zulia FC
us - ISO Country Code USL League One »
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
England Revolution
01:00
Tormenta
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Toronto II
22:00
Richmond Kickers
us - ISO Country Code PDL - USA »
Wed 03 Jun
Adiado
AFC Ann Arbor
-
Michigan Bucks
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lionsbridge
01:00
Virginia Beach United
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lehigh Valley Utd.
01:00
West Chester United
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
Asheville City
01:30
Charlotte Independence II
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
SC United Bantams
01:30
East Atlanta
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
AHFC Royals
02:00
Corpus Christi
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Chicago Fire II
02:00
Des Moines Menace
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Houston FC
02:00
Texas United
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
FA Euro
02:00
Westchester Flames
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Treasure Coast Tr.
22:00
Daytona
Wed 03 Jun
23:30 Adiado
Bermuda Bascome
23:30
Reading United

Follow BeSoccer on Facebook