noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
Liga Croata
Sex 05 Jun
Hajduk Split Hajduk Split
20:00
Inter Zapresic Inter Zapresic
Sat 06 Jun
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
18:55
HNK Gorica HNK Gorica
NK Varazdin NK Varazdin
21:05
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Dom 07 Jun
Istra 1961 Istra 1961
18:55
Rijeka Rijeka
Lokomotiva Lokomotiva
21:05
Osijek Osijek
Equipe / Pontos
1 Dinamo Zagreb DZG 65
2 Rijeka RIJ 47
3 Lokomotiva LOK 46
4 Hajduk Split HAJ 45
5 Osijek OSI 42
 
6 HNK Gorica HNK 35
7 NK Slaven Belupo SLA 26
8 Istra 1961 IST 19
9 Inter Zapresic INT 17
10 NK Varazdin NKV 17
Segunda Croácia 2. HNL
Sex 06 Mar
Međimurje Čakovec Međimurje
1-1
Solin Solin
Sat 07 Mar
HNK Sibenik HNK Sibenik
1-2
Orijent Rijeka Orijent Rijeka
Hajduk Split II Hajduk Split II
1-2
Dubrava Zagreb Dubrava Zagreb
NK Dugopolje NK Dugopolje
0-0
HNK Cibalia Vinkovci Cibalia Vinkovci
Kustosija Kustosija
2-2
Osijek II Osijek II
Dom 08 Mar
Dinamo Zagreb II Dinamo Zagreb II
1-2
NK Radnik Sesvete NK Radnik Sesvete
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
2-0
Hrvatski Dragovoljac Hrvatski
Croacia Zmijavci Croacia Zmijavci
1-0
Rudes Rudes
Equipe / Pontos
1 HNK Sibenik HNK 41
2 Croacia Zmijavci ZMI 33
3 Orijent Rijeka ORI 33
4 NK Radnik Sesvete NKR 29
5 Rudes RUD 29
6 Hajduk Split II HAJ 27
7 Osijek II NKO 26
8 Dinamo Zagreb II ZAG 26
 
9 Hrvatski Dragovoljac HDR 26
10 NK Dugopolje NKD 25
11 Međimurje Čakovec MEI 23
12 Dubrava Zagreb DUB 23
13 Kustosija KUS 23
14 Bijelo Brdo BIJ 22
15 Solin SOL 19
16 HNK Cibalia Vinkovci HNK 13
Grupo 1
Sat 07 Mar
Jarun Jarun
0-1
Mladost Petrinja Mladost Petrinja
Maksimir Zagreb Maksimir Zagreb
2-2
Trnje Trnje
Zagorec Zagorec
2-1
Bistra Donja Bistra Donja
Vrapče Zagreb Vrapče Zagreb
2-1
Špansko Zagreb Špansko Zagreb
Vrbovec Vrbovec
0-2
Ponikve Ponikve
Udarnik Karilovec Udarnik Karilovec
2-1
NK Gaj Mace NK Gaj Mace
Lučko Lučko
1-0
Dugo Selo Dugo Selo
Dom 08 Mar
Vinogradar Vinogradar
2-0
NK Hask NK Hask
Equipe / Pontos
1 Vinogradar VIN 40
2 Udarnik Karilovec NUK 33
3 Mladost Petrinja NMP 33
4 Maksimir Zagreb MAK 28
5 Zagorec ZAG 27
6 Jarun NKJ 23
7 Ponikve PON 23
8 Lučko LUK 23
 
9 NK Gaj Mace NGM 22
10 Vrapče Zagreb VRA 20
11 Vrbovec VRB 18
12 Bistra Donja SBD 18
13 Špansko Zagreb SPA 17
14 Trnje TRN 16
15 Dugo Selo DUG 16
16 NK Hask HAS 15
Grupo 4
Sat 07 Mar
Primorac Biograd Primorac Biograd
0-0
Zadar Zadar
GOŠK Dubrovnik GOŠK Dubrovnik
2-0
Neretvanac Opuzen Neretvanac Opuzen
RNK Split RNK Split
2-1
Zagora Zagora
Neretva Metkovic Neretva Metkovic
2-0
Urania Baška Voda Urania Baška Voda
Junak Junak
1-1
Vodice Vodice
Dom 08 Mar
Kamen Ivanbegovina Kamen Ivanbegovina
2-0
Hrvace Hrvace
Zmaj Blato Zmaj Blato
0-1
Jadran LP Jadran LP
Sloga Mravince Sloga Mravince
1-0
Uskok Klis Uskok Klis
Equipe / Pontos
1 Junak JUN 35
2 RNK Split SPL 33
3 Jadran LP JAD 29
4 Hrvace HRV 29
5 GOŠK Dubrovnik GOS 29
6 Zadar ZAD 27
7 Urania Baška Voda UBV 27
8 Sloga Mravince SMR 27
 
9 Kamen Ivanbegovina KAM 26
10 Zagora ZAG 23
11 Uskok Klis USK 23
12 Neretvanac Opuzen NER 22
13 Primorac Biograd PRB 21
14 Vodice VOD 19
15 Zmaj Blato ZMA 18
16 Neretva Metkovic NER 11
Grupo 5
Sat 07 Mar
NK Crikvenica NK Crikvenica
3-0
Novigrad Novigrad
NK Pazinka Pazin NK Pazinka Pazin
1-0
Opatija Opatija
NK Krk NK Krk
1-5
NK Grobničan NK Grobničan
Vinodol Novi Vinodol Novi
0-2
NK Rovinj NK Rovinj
Jadran Poreč Jadran Poreč
2-1
Rudar Labin Rudar Labin
Uljanik Uljanik
0-0
Nehaj Nehaj
Equipe / Pontos
1 Opatija OPA 34
2 NK Grobničan NKG 30
3 Rudar Labin NKR 29
4 NK Crikvenica NKC 27
5 Jadran Poreč JAP 24
6 NK Krk KRK 24
 
7 NK Pazinka Pazin PAZ 17
8 Vinodol Novi VNV 17
9 NK Rovinj ROV 17
10 Novigrad NOV 16
11 Uljanik ULJ 15
12 Nehaj NEH 15
de - ISO Country Code Bundesliga »
Wed 03 Jun
20:30 Em jogo 6'
Werder Bremen
0 - 0
Eintracht Frankfurt
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Wed 03 Jun
22:15
Famalicão
22:15
Porto
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 34'
Portimonense
0 - 0
Gil Vicente
cr - ISO Country Code Primeira Costa Rica - Clausura »
Wed 03 Jun
23:00
U Universitarios
23:00
San Carlos
at - ISO Country Code Bundesliga Grupo 2 »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
LASK
1 - 2
Hartberg INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Sturm Graz
1 - 2
Wolfsberger AC INFO
Wed 03 Jun
20:30 Em jogo 6'
Salzburg
0 - 0
Rapid Wien
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
SFC Opava
0 - 1
Bohemians 1905 INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 37'
Sparta Praha
2 - 0
Teplice
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Slovácko
2 - 0
Karviná INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
České
2 - 0
Sigma Olomouc INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Ostrava
0 - 2
Viktoria Plzeň INFO
me - ISO Country Code Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Grbalj
0 - 2
Zeta INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 37'
Titograd Podgorica
1 - 0
Buducnost
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Sutjeska
0 - 0
Petrovac INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 36'
Iskra Danilovgrad
2 - 0
Kom Podgorica
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 36'
FK Rudar Pljevlja
0 - 0
Mladost Lješkopolje
ee - ISO Country Code Liga Estónia »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Nomme Kalju
2 - 0
Levadia INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Trans
0 - 2
Tulevik Viljandi INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Paide
1 - 3
FC Flora Tallin INFO
al - ISO Country Code Liga Albânia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Kukësi
2 - 1
Luftëtari Gjirokastër INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 36'
Partizani Tirana
0 - 0
Skënderbeu Korçë
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Flamurtari Vlorë
1 - 3
Vllaznia Shkodër INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Laçi
1 - 1
Teuta Durrës INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Bylis Ballsh
1 - 3
KF Tirana INFO
de - ISO Country Code Segunda Liga Alemã »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Hannover 96
3 - 0
Dynamo Dresden INFO
me - ISO Country Code Segunda Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Decic
2 - 1
FK Bokelj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Mornar
1 - 1
FK Drezga INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
FK Arsenal Tivat
0 - 0
Lovcen INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jezero
2 - 0
Otrant Ulcinj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jedinstvo
0 - 0
Ibar Rozaje INFO
am - ISO Country Code Liga da Arménia Grupo 2 »
Wed 03 Jun
16:30 terminado
Ararat-Armenia
0 - 0
FC Lori INFO
rs - ISO Country Code Taça da Sérvia »
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Cukaricki Stankom
3 - 2
Radnicki Nis INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Radnik Surdulica
1 - 2
Partizan Beograd INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 35'
Vojvodina Novi
0 - 0
Mladost Lučani
xk - ISO Country Code Taça Kosovo »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Ballkani
0 - 0
Feronikeli INFO
hu - ISO Country Code Taça da Hungria »
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 35'
Budapest Honved
1 - 0
Mezőkövesd-Zsory
cz - ISO Country Code 2 Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Sokolov
1 - 2
Pardubice INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Ústí nad Labem
2 - 0
Vlašim INFO
pl - ISO Country Code Segunda Polónia »
Wed 03 Jun
18:10 terminado
Jastrzębie
1 - 2
Warta Poznan INFO
Wed 03 Jun
20:40
Olimpia Grudziadz
20:40
Podbeskidzie
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 2 »
Wed 03 Jun
19:30 Em jogo 47'
Hapoel Haifa
0 - 0
Hapoel Be'er Sheva
Wed 03 Jun
19:45 Intervalo
Maccabi Tel Aviv
1 - 0
Maccabi Haifa
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 3 »
Wed 03 Jun
18:45 Em jogo 90'
Hapoel Eran Hadera
1 - 2
Sektzia Nes Tziona
am - ISO Country Code Arménia - Primeira liga »
Wed 03 Jun
14:30 terminado
Ararat-Armenia II
0 - 2
Ani Yerevan INFO
Wed 03 Jun
13:30 Adiado
Lernayin
13:30
Masis
Wed 03 Jun
14:00 terminado
Shirak II
2 - 0
Sevan FC INFO
sy - ISO Country Code Campeonato Sírio de Futebol »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Jazira
0 - 0
Al-Nawaeir INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Sahel
0 - 4
Al-Jaish INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al-Shorta SC
0 - 1
Al Wahda INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Taliya
0 - 1
Al-Karamah INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Hottin
4 - 1
Al Fotuwa INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Jabala
0 - 4
Al-Ittihad Aleppo INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Wathbah
2 - 0
Tishreen INFO
de - ISO Country Code 3. Liga »
Wed 03 Jun
19:00 Em jogo 80'
Hallescher FC
0 - 1
Braunschweig
Wed 03 Jun
19:00 Em jogo 77'
Bayern München
2 - 2
Preußen Münster
Wed 03 Jun
20:30 Em jogo 5'
Chemnitzer
0 - 0
SG Sonnenhof Großaspach
Wed 03 Jun
19:00 Em jogo 77'
MSV Duisburg
1 - 1
FC Carl Zeiss Jena
Wed 03 Jun
20:30 Em jogo 4'
Kaiserslautern
0 - 0
1860 München
es - ISO Country Code Amigáveis »
Wed 03 Jun
11:30 terminado
SK Brann Bergen
2 - 0
Åsane INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Slovan Bratislava
2 - 1
Nitra INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Olimpija Ljubljana
0 - 1
NK Nafta Lendava INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Radomlje
3 - 1
NK Dob INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Sokol Živanice
1 - 2
FK Pardubice II INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Bohumin Bospor
4 - 1
Bílovec INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Kromeriz
0 - 2
Blansko INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Benešov
1 - 6
Viktoria Plzeň II INFO
Wed 03 Jun
18:00
Břeclav
18:00
Znojmo
pl - ISO Country Code Terceira Divisão Polónia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Gryf Wejherowo
2 - 3
Pogon Siedlce INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Znicz Pruszkow
0 - 2
Bytovia Bytow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Resovia Rzeszów
1 - 1
Stargard Szczeciński INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Stal Stalowa Wola
2 - 2
Olimpia Elblag INFO
Wed 03 Jun
20:05 Em jogo 31'
GKS Katowice
0 - 0
Górnik Łęczna
Wed 03 Jun
19:10 Em jogo 73'
Widzew Łódź
1 - 2
SKRA Częstochowa
Wed 03 Jun
17:00 terminado
TKP Elana Torun
1 - 4
Stal Rzeszow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Lech Poznań II
2 - 2
Garbarnia Kraków INFO
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Gornik Polkowice
1 - 2
KS Legionovia Legionowo INFO
wo - ISO Country Code Amigáveis de Seleções »
Wed 03 Jun
18:00 Adiado
Islândia
18:00
Ilhas Féroe
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Caracas
22:00
Mineros de Guayana
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
LALA
22:00
Gran Valencia
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Portuguesa Araure
22:00
At. Venezuela
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Carabobo
22:00
Yaracuyanos
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Metropolitanos
22:00
Academia Puerto Cabello
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Zamora FC
22:00
La Guaira
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Deportivo Lara
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Aragua FC
23:00
Trujillanos
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Dep. Táchira
23:00
Zulia FC
us - ISO Country Code USL League One »
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
England Revolution
01:00
Tormenta
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Toronto II
22:00
Richmond Kickers
us - ISO Country Code PDL - USA »
Wed 03 Jun
Adiado
AFC Ann Arbor
-
Michigan Bucks
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lionsbridge
01:00
Virginia Beach United
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lehigh Valley Utd.
01:00
West Chester United
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
Asheville City
01:30
Charlotte Independence II
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
SC United Bantams
01:30
East Atlanta
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
AHFC Royals
02:00
Corpus Christi
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Chicago Fire II
02:00
Des Moines Menace
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Houston FC
02:00
Texas United
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
FA Euro
02:00
Westchester Flames
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Treasure Coast Tr.
22:00
Daytona
Wed 03 Jun
23:30 Adiado
Bermuda Bascome
23:30
Reading United

Follow BeSoccer on Facebook