noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
Grupo 2
Sat 07 Mar
AEL Limassol AEL Limassol
0-3
Omonia Nicosia Omonia Nicosia
Dom 08 Mar
Anorthosis Anorthosis
3-0
AEK Larnaca AEK Larnaca
Apollon Limassol Apollon Limassol
1-1
APOEL APOEL
Equipe / Pontos
1 Omonia Nicosia OMO 46
2 Anorthosis ANO 46
3 APOEL APO 40
 
4 Apollon Limassol APO 39
5 AEK Larnaca AEK 35
6 AEL Limassol AEL 31
Grupo 3
Sat 07 Mar
Nea Salamis Nea Salamis
2-2
Ethnikos Achna Ethnikos Achna
Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paral.
1-1
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
Seg 09 Mar
Doxa Doxa
2-0
Paphos Paphos
Equipe / Pontos
1 Paphos PAP 30
2 Nea Salamis NEA 26
3 Olympiakos Nicosia OLY 25
 
4 Enosis Neon Paralimni ENO 23
5 Ethnikos Achna ETH 21
6 Doxa DOX 14
Grupo 3
Sex 06 Mar
Aris Limassol Aris Limassol
1-0
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
Sat 07 Mar
Anagennisi Anagennisi
5-1
Othellos Athienou Othellos Athienou
Ayia Napa Ayia Napa
0-0
ASIL Lysi ASIL Lysi
Karmiotissa Karmiotissa
4-1
Onisilos Onisilos
Equipe / Pontos
1 Karmiotissa KAR 15
2 Aris Limassol ARI 13
3 Ayia Napa AYI 11
4 Ermis Aradippou ERM 10
 
5 Onisilos ONI 7
6 ASIL Lysi ASI 5
7 Othellos Athienou OTH 4
8 Anagennisi ANA 3
Grupo 4
Sat 07 Mar
AE Zakakiou AE Zakakiou
1-1
Xylotympou Xylotympou
Digenis Ypsonas Digenis Ypsonas
2-1
Omonia Psevda Omonia Psevda
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
1-0
Digenis Akritas Digenis Akritas
Dom 08 Mar
Alki Oroklini Alki Oroklini
2-1
Akritas Akritas
Equipe / Pontos
1 Alki Oroklini ALK 12
2 AE Zakakiou AEZ 12
3 Omonia Aradippou OMO 11
4 Xylotympou XYL 11
 
5 Digenis Akritas DIG 9
6 Akritas AKR 7
7 Digenis Ypsonas DYP 5
8 Omonia Psevda OMP 0
Terceira Liga do Chipre
Sat 07 Mar
Ethnikos Assias Ethnikos Assias
4-0
O Kormakitis O Kormakitis
Elia Lythrodonta Elia Lythrodonta
1-0
Kouris Erimi Kouris Erimi
Elpida Xylofagou Elpida Xylofagou
1-1
PAEEK PAEEK
MEAP Nisou MEAP Nisou
2-3
Ahironas Ahironas
EN THOI Lakatamia EN THOI Lakatamia
5-1
Digenis Voroklinis Digenis Voroklinis
Ormideia Ormideia
0-2
Halkanoras Halkanoras
ENAD ENAD
3-0
Amathous Amathous
Dom 08 Mar
Iraklis Yerolakkou Iraklis Yerolakkou
1-1
APONA Anagias APONA Anagias
Equipe / Pontos
1 Ahironas AHI 49
2 PAEEK PAE 46
3 Kouris Erimi KOU 45
4 EN THOI Lakatamia ENT 41
5 Halkanoras HAL 39
6 MEAP Nisou MEA 37
7 Elpida Xylofagou ELP 36
8 Elia Lythrodonta ELI 32
 
9 Iraklis Yerolakkou IRA 30
10 APONA Anagias APO 28
11 Ormideia ORM 25
12 Ethnikos Assias ETH 23
13 Amathous AMA 17
14 O Kormakitis OFC 17
15 Digenis Voroklinis DIG 9
16 ENAD ENA 8
de - ISO Country Code Bundesliga »
Sat 06 Jun
15:30
B. Leverkusen
15:30
Bayern München
Sat 06 Jun
18:30
B. Dortmund
18:30
Hertha BSC
Sat 06 Jun
15:30
Fortuna
15:30
Hoffenheim
Sat 06 Jun
15:30
Eintracht
15:30
Mainz 05
Sat 06 Jun
15:30
RB Leipzig
15:30
Paderborn
de - ISO Country Code Segunda Liga Alemã »
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Sat 06 Jun
22:15
Boavista
22:15
Moreirense
ua - ISO Country Code Liga Ucraniana Grupo 2 »
hr - ISO Country Code Liga Croata »
Sat 06 Jun
21:05
NK Varazdin
21:05
Dinamo Zagreb
Sat 06 Jun
18:55
NK Slaven Belupo
18:55
HNK Gorica
kr - ISO Country Code Taça Coreia FA »
Sat 06 Jun
06:00 terminado
Gyeongju Citizen
1 - 0
Pyeongtaek Citizen INFO
Sat 06 Jun
09:00 terminado
Hwaseong
3 - 2
Daejeon Korail INFO
Sat 06 Jun
08:00 terminado
FC Anyang
2 - 0
Goyang Citizen INFO
Sat 06 Jun
09:00 terminado
Suwon FC
10 - 0
Hyochang INFO
Sat 06 Jun
08:00 terminado
Jeju United
4 - 0
Songwol INFO
Sat 06 Jun
08:00 terminado
Jeonnam Dragons
2 - 0
Chungju Citizen INFO
Sat 06 Jun
07:00 terminado
Paju Citizen
2 - 4
Gimpo Citizen INFO
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Ulsan Citizen
0 - 0
Bucheon FC 1995
Sat 06 Jun
10:00 terminado
Gyeongju HNP
4 - 0
SMCE INFO
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Ansan Greeners
0 - 0
Siheung Citizen
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Gimhae City
0 - 0
Cheonan City
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Chungnam Asan
0 - 0
Jeonju Citizen
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Gyeongnam
0 - 0
Mokpo City
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Gangneung City
0 - 0
Cheongju FC
Sat 06 Jun
13:00
Seoul E-Land
13:00
Changwon City
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Daejeon Citizen
0 - 0
Chuncheon
by - ISO Country Code Liga Bierlorrússia »
Sat 06 Jun
13:00
Slutsk
13:00
Torpedo Zhodino
Sat 06 Jun
15:00
Isloch
15:00
Rukh Brest
Sat 06 Jun
17:00
Slavia Mozyr
17:00
Neman Grodno
Sat 06 Jun
19:00
Dinamo Brest
19:00
Minsk
at - ISO Country Code Bundesliga Grupo 3 »
Sat 06 Jun
17:00
Rheindorf Altach
17:00
Swarovski Tirol
Sat 06 Jun
17:00
SKN St. Polten
17:00
Austria Wien
Sat 06 Jun
17:00
Admira
17:00
Mattersburg
bg - ISO Country Code A PFG »
Sat 06 Jun
20:00
Vitosha Bistritsa
20:00
CSKA Sofia
Sat 06 Jun
17:45
Botev Plovdiv
17:45
Botev Vratsa
Sat 06 Jun
16:00
Dunav Ruse
16:00
Arda Kardzhali
kr - ISO Country Code K-League 1 »
Sat 06 Jun
09:30 terminado
Seoul
1 - 4
Jeonbuk Motors INFO
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 10'
Daewoo Royals
0 - 0
Sangju Sangmu
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 10'
Pohang Steelers
0 - 0
Ulsan Hyundai
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Sat 06 Jun
20:00
Bohemians 1905
20:00
Sparta Praha
Sat 06 Jun
18:00
Slovan Liberec
18:00
Mladá Boleslav
Sat 06 Jun
16:00
Zlin
16:00
Pribram
rs - ISO Country Code Liga Sérvia »
pl - ISO Country Code Liga Polaca »
gr - ISO Country Code Liga Grega Grupo 2 »
Sat 06 Jun
20:30
Aris Thessaloniki
20:30
OFI
gr - ISO Country Code Liga Grega Grupo 3 »
si - ISO Country Code Liga Eslovénia SNL »
cr - ISO Country Code Primeira Costa Rica - Clausura »
Sat 06 Jun
23:00
Limón
23:00
CS Cartaginés
by - ISO Country Code Taça Bielorrússia »
Sat 06 Jun
14:00
Pripyat
14:00
Volna Pinsk
Sat 06 Jun
15:00
Energetik-BGU
15:00
Ostrovets
Sat 06 Jun
17:00
Spartak Shklov
17:00
Naftan Novopolotsk
Sat 06 Jun
16:30
FK Stenles Pinsk
16:30
Arsenal Dzyarzhynsk
Sat 06 Jun
15:00
Stroitel Kopyl
15:00
FK Orsha
Sat 06 Jun
14:00
FC Gorki
14:00
Oshmyany
Sat 06 Jun
13:00
Polotsk
13:00
Khimik Svetlogorsk
Sat 06 Jun
15:00
SMI Autotrans
15:00
FC Slonim
Sat 06 Jun
15:00
Kronon
15:00
Granit Mikashevichi
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Osipovichy
0 - 1
Sputnik Rechitsa
Sat 06 Jun
13:00
Zhitkovichi
13:00
FK Lida
Sat 06 Jun
16:00
BGU Minsk
16:00
Gomel
Sat 06 Jun
15:00
Baranovichi
15:00
FK Smorgon
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 6'
Bumprom
0 - 0
Dnepr Mogilev
Sat 06 Jun
17:00
Pershiy Regien
17:00
Lokomotiv Gomel
de - ISO Country Code 3. Liga »
is - ISO Country Code Taça Islândia »
Sat 06 Jun
16:00
Álftanes
16:00
Fram
Sat 06 Jun
15:00
KV Reykjavík
15:00
Kári
Sat 06 Jun
16:00
Vatnaliljur
16:00
Afturelding
Sat 06 Jun
20:00
Throttur
20:00
Álafoss
Sat 06 Jun
15:00
Vangir Júpiters
15:00
KH Hlidarendi
Sat 06 Jun
18:00
KFG Gardabaer
18:00
KB Breidholt
Sat 06 Jun
15:00
Haukar
15:00
Ellidi
Sat 06 Jun
15:00
Hvíti Riddarinn
15:00
KFS Vestmannaeyjar
Sat 06 Jun
16:00
Thróttur Vogar
16:00
Ægir
Sat 06 Jun
16:00
Höttur / Huginn
16:00
Sindri
Sat 06 Jun
16:00
Dalvík / Reynir
16:00
KF Fjallabyggdar
Sat 06 Jun
16:00
Mídas
16:00
KM Reykjavík
Sat 06 Jun
16:00
Hordur
16:00
Vestri
Sat 06 Jun
16:00
Skallagrímur
16:00
Ýmir
Sat 06 Jun
16:00
Kría
16:00
Hamar Hveragerdi
hu - ISO Country Code Liga Húngara »
Sat 06 Jun
16:55
Mezőkövesd-Zsory
16:55
Paksi SE
Sat 06 Jun
19:00
Fehérvár
19:00
Várda SE
Sat 06 Jun
21:05
Újpest FC
21:05
Budapest Honved
ee - ISO Country Code Liga Estónia »
Sat 06 Jun
12:00 Em jogo 9'
Levadia
0 - 0
Tallinna Kalev
Sat 06 Jun
15:00
TJK Legion
15:00
Trans
xk - ISO Country Code Liga Kosovo »
Sat 06 Jun
16:00
KF Drita
16:00
Flamurtari
Sat 06 Jun
16:00
Feronikeli
16:00
Vushtrria
fo - ISO Country Code Liga Ilhas Faroé »
Sat 06 Jun
16:00
TB Tvøroyri
16:00
HB Tórshavn

Follow BeSoccer on Facebook