noscript image
Meistriliiga
Sat 20 Abr
Nomme Kalju Nomme Kalju
2-2
Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Maardu FC Maardu FC
0-0
Tulevik Viljandi Tulevik Viljandi
Tammeka Tammeka
1-2
Trans Trans
Dom 21 Abr
FC Flora Tallin FC Flora Tallin
12:00
Kuressaare Kuressaare
Paide Paide
14:00
Levadia Levadia
Equipe / Pontos
1 Levadia LEV 18
2 FC Flora Tallin FLO 18
3 Paide PAI 13
4 Nomme Kalju KAL 11
5 Trans TRA 9
 
6 Kuressaare KUR 7
7 Maardu FC MAA 5
8 Tammeka TAM 4
9 Tulevik Viljandi TUL 4
10 Tallinna Kalev TAL 4
Esiliiga
Thu 18 Abr
Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
0-3
TJK Legion TJK Legion
Levadia Tallinn II Levadia Tallinn
2-1
Tammeka II Tammeka II
Sat 20 Abr
FC Elva FC Elva
3-2
Vaprus Pärnu Vaprus Pärnu
FC Flora Tallin II Flora Tallin
3-1
Welco Elekter Welco Elekter
Dom 21 Abr
Tallinna Kalev II Tallinna Kalev II
12:00
K-Järve JK Järve K-Järve Järve
Equipe / Pontos
1 TJK Legion TJK 21
2 FC Flora Tallin II FLO 18
3 Vaprus Pärnu PAR 15
4 K-Järve JK Järve JKJ 15
5 Tallinna Kalev II TKA 9
 
6 FC Elva FCE 7
7 Levadia Tallinn II LEV 6
8 Welco Elekter WEL 4
9 Tammeka II TAM 3
10 Rakvere JK Tarvas RAK 3
Segunda B Estonia
Sat 20 Abr
Tabasalu Charma Tabasalu Charma
2-1
Paide II Paide II
Võru Võru
2-2
Keila Keila
Dom 21 Abr
Nõmme Kalju II Nõmme Kalju II
12:00
Põhja-Tallinna JK Volta Põhja-Tallinna
Viimsi JK Viimsi JK
12:00
FC Peedu FC Peedu
Equipe / Pontos
1 Nõmme United NOM 15
2 FC Peedu FCP 12
3 Võru VOR 10
4 Paide II PAI 10
5 Tabasalu Charma TAB 9
 
6 Keila KEI 8
7 Nõmme Kalju II NOM 7
8 Viimsi JK VJK 7
9 Vändra JK Vaprus VAN 6
10 Põhja-Tallinna JK Volta PTV 0
Grupo 2
Wed 17 Abr
Viimsi JK II Viimsi JK II
1-0
Pohja Sakala Pohja Sakala
Thu 18 Abr
Joker Joker
0-4
Läänemaa Haapsalu Läänemaa
Sex 19 Abr
JK Piraaja JK Piraaja
2-1
FC Flora Tallin III Flora Tallin
Sat 20 Abr
Tallinna Kalev III Tallinna Kalev
15:00
Kuressaare II Kuressaare II
Dom 21 Abr
Tulevik II Tulevik II
12:00
Paide III Paide III
Poseidon JK Poseidon JK
12:00
Vaprus Pärnu II Vaprus Pärnu II
Seg 20 Mai
Kose Kose
18:00
Raplamaa Raplamaa
Equipe / Pontos
1 Paide III PAI 12
2 Tallinna Kalev III TKA 12
3 Kuressaare II KUR 10
4 Vaprus Pärnu II PAR 9
5 Viimsi JK II VJK 7
6 Raplamaa RAP 6
7 Tulevik II TUL 6
 
8 FC Flora Tallin III FLO 6
9 Poseidon JK JKP 6
10 JK Piraaja PIR 4
11 Kose KOS 3
12 Läänemaa Haapsalu LAH 3
13 Joker JOK 3
14 Pohja Sakala POS 1

Follow BeSoccer on Facebook