noscript image
Transición Tercera Georgia
Sun 17 Mar
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
2-1
Betlemi Betlemi
Saburtalo II Saburtalo II
2-0
Samgurali Samgurali
Mon 18 Mar
Meshakhte Meshakhte
12:00
Bakhmaro Bakhmaro
Merani Martvili Merani Martvili
1-0
Gori FC Gori FC
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
1-0
Borjomi Borjomi
Equipe / Pontos
1 Aragvi Dusheti ADU 7
2 Merani Martvili MER 7
3 Saburtalo II SAT 6
4 Kolkheti Khobi KOL 5
5 Meshakhte MES 3
 
6 Borjomi BOR 3
7 Bakhmaro BAK 2
8 Samgurali SAM 2
9 Betlemi BET 1
10 Gori FC GOR 1
Transición Liga Georgia
Fri 15 Mar
Saburtalo Saburtalo
3-0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Sat 16 Mar
Metalurgi Rustavi Metalurgi Rustavi
1-1
Chikhura Chikhura
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
1-0
Dila Gori Dila Gori
Sun 17 Mar
Sioni Sioni
1-0
WIT Georgia WIT Georgia
Lokomotivi Tbilisi Lokomotivi Tbilisi
0-4
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Equipe / Pontos
1 Saburtalo SAB 12
2 Sioni SIO 7
3 Dinamo Batumi DBA 6
4 Dinamo Tbilisi DTB 6
5 Lokomotivi Tbilisi LOK 6
 
6 Torpedo Kutaisi FTK 6
7 WIT Georgia WIT 5
8 Chikhura CHI 3
9 Dila Gori GOR 2
10 Metalurgi Rustavi MET 2
Transición Segunda Georgia
Fri 15 Mar
Gagra Gagra
0-0
Zugdidi Zugdidi
Kakheti Telavi Kakheti Telavi
1-1
Spartaki Tskhinvali Spartaki
Sat 16 Mar
Samtredia Samtredia
0-0
Shevardeni 1906 Shevardeni 1906
Merani Tbilisi Merani Tbilisi
1-2
Shukura Shukura
Sun 17 Mar
Kolkheti Poti Kolkheti Poti
0-1
Guria Lanchkhuti Guria Lanchkhuti
Equipe / Pontos
1 Shukura SHU 7
2 Samtredia SAM 7
3 Merani Tbilisi NOR 6
4 Kakheti Telavi KAK 5
5 Spartaki Tskhinvali TSK 4
 
6 Kolkheti Poti KOL 3
7 Guria Lanchkhuti GUR 3
8 Gagra GAG 2
9 Shevardeni 1906 SHE 2
10 Zugdidi ZUG 1
n2 - ISO Country Code Copa Sul-Americana »
Wed 20 Mar
01:30 terminado
Deportivo
0 - 3
Colón INFO
Wed 20 Mar
01:30 terminado
Nacional Potosí
0 - 1
Zulia FC INFO
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Wed 20 Mar
22:10
Martín Juan
22:10
Villa Dálmine
es - ISO Country Code Amistosos »
Wed 20 Mar
13:00
Norrköping
13:00
Sarpsborg 08
Wed 20 Mar
15:00
Torpedo Zhodino
15:00
Antalyaspor
Wed 20 Mar
11:30
Elche
11:30
Leningradets
Wed 20 Mar
09:00
Chernomorets
09:00
Dinamo Bryansk
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 1 »
Wed 20 Mar
21:30
Jaguares FC
21:30
Leones
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 2 »
Wed 20 Mar
20:00
Bogotá
20:00
Patriotas Boyacá
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 3 »
Wed 20 Mar
21:00
Llaneros
21:00
Millonarios
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 5 »
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 6 »
wo - ISO Country Code Amistosos de Seleções »
Wed 20 Mar
20:45
Alemanha
20:45
Sérvia
Wed 20 Mar
20:45
País de Gales
20:45
Trinidad y Tobago
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Grupo 3 »
it - ISO Country Code Serie D Grupo 1 »
Wed 20 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Wed 20 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Grupo 2 »
Wed 20 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Grupo 4 »
it - ISO Country Code Serie D Grupo 5 »
Wed 20 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Grupo 7 »
Wed 20 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Wed 20 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Grupo 8 »
Wed 20 Mar
14:30
Picerno
14:30
Gelbison
Wed 20 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Grupo 9 »
Wed 20 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Wed 20 Mar
01:05 terminado
CA Estudiantes
1 - 2
Dep. Riestra INFO
cr - ISO Country Code Verano Costa Rica »
Wed 20 Mar
03:00 Em jogo 66'
Santos Guápiles
0 - 1
UCR
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Wed 20 Mar
20:00
Llaneros Guanare
20:00
LALA
Wed 20 Mar
21:00
Trujillanos
21:00
Mineros de Guayana
Wed 20 Mar
22:00
Caracas
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Wed 20 Mar
22:00
Aragua FC
22:00
At. Venezuela
Wed 20 Mar
23:00 Adiado
Zulia FC
23:00
Monagas
Wed 20 Mar
21:30
Academia Puerto C.
21:30
Dep. Anzoátegui
Wed 20 Mar
21:00
Zamora FC
21:00
Carabobo
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 5 »
Wed 20 Mar
20:30
Castelldefels
20:30
Reus Deportiu B
Wed 20 Mar
20:30
CP San Cristobal
20:30
Terrassa FC
Wed 20 Mar
20:30
AE Prat
20:30
Llagostera
Wed 20 Mar
20:30
UE Figueres
20:30
EC Granollers
Wed 20 Mar
20:30
FC Martinenc
20:30
FE Grama
Wed 20 Mar
20:30
CE Europa
20:30
FC Ascó
Wed 20 Mar
20:30
U At. Horta
20:30
CF Pobla de Mafumet
Wed 20 Mar
20:30
Cerdanyola FC
20:30
L´Hospitalet
Wed 20 Mar
20:30
FC Vilafranca
20:30
Santfeliuenc FC
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 13 »
Wed 20 Mar
21:00
ED Churra
21:00
Lorca Deportiva
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 18 »
br - ISO Country Code Carioca 1 Grupo 3 »
Wed 20 Mar
00:30 terminado
Madureira RJ
0 - 2
Flamengo INFO
Wed 20 Mar
20:30
Bangu
20:30
Americano
fr - ISO Country Code CFA 2 Grupo 5 »
fr - ISO Country Code CFA 2 Grupo 6 »
Wed 20 Mar
16:00
Strasbourg II
16:00
Nancy II
py - ISO Country Code División Profesional »
Wed 20 Mar
22:15
Dep. Capiatá
22:15
Libertad
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Wed 20 Mar
23:00
Salgueiro
23:00
Central SC
eg - ISO Country Code Premier League »
Wed 20 Mar
18:00
Al-Mokawloon
18:00
Zamalek
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 21 »

Follow BeSoccer on Facebook