noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
Grupo 2
Wed 10 Jun
Panathinaikos Panathinaikos
18:00
PAOK PAOK
OFI OFI
18:00
AEK Athens AEK Athens
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
18:00
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
Equipe / Pontos
1 Olympiacos Piraeus OLP 66
2 PAOK PAO 59
3 AEK Athens AEK 51
 
4 Panathinaikos PAN 44
5 Aris Thessaloniki ARI 34
6 OFI OFI 34
Football League
Sat 07 Mar
Ialysos Ialysos
2-2
Enosis Aspropyrgos Enosis Aspropyrgos
Egaleo Egaleo
1-0
Thesprotos Igoumenitsa Thesprotos
OF Ierapetra OF Ierapetra
0-1
Trikala Trikala
Dom 08 Mar
Olympiakos Volos Olympiakos Volos
0-1
Diagoras Diagoras
Triglia Rafinas Triglia Rafinas
1-0
Ionikos Nikea Ionikos Nikea
Kalamata FC Kalamata FC
1-1
Veria Veria
Kavala Kavala
0-1
Niki Volos Niki Volos
Equipe / Pontos
1 Trikala TRI 46
2 Ionikos Nikea ION 40
3 Diagoras DIA 38
4 Niki Volos NIK 37
5 OF Ierapetra OFL 37
6 Kavala AOK 36
7 Veria VER 35
 
8 Olympiakos Volos OLY 31
9 Egaleo EGA 27
10 Thesprotos Igoumenitsa THE 24
11 Ialysos IAL 24
12 Enosis Aspropyrgos ENA 20
13 Triglia Rafinas TRI 20
14 Kalamata FC KAL 19
Grupo 1
Sat 07 Mar
Aetos Orfani Aetos Orfani
0-1
Apollon Paralimniou Apollon
Dom 08 Mar
Panserraikos FC Panserraikos FC
5-0
Nestos Chrisoupolis Nestos
Aris Avato Aris Avato
0-0
Orfeas Xanthi Orfeas Xanthi
Antheias-Aristinou Antheias-Aristinou
1-0
Pandramaikos Pandramaikos
Kilkisiakos Kilkisiakos
1-3
Doxa Kato Kamila Doxa Kato Kamila
Keravnos Pernis Keravnos Pernis
0-3
Iraklis Zygou Iraklis Zygou
Equipe / Pontos
1 Panserraikos FC PAN 58
2 Nestos Chrisoupolis NES 44
3 Apollon Paralimniou APP 40
4 Aetos Orfani AEO 38
5 Pandramaikos PAN 37
6 Aris Avato ARA 34
7 Doxa Kato Kamila DKK 32
 
8 Antheias-Aristinou EAA 32
9 Orfeas Xanthi OPX 26
10 Keravnos Pernis KPF 15
11 Kilkisiakos KIL 13
12 Iraklis Zygou ZYG 10
13 Doxa Theologos THE 9
Grupo 3
Dom 08 Mar
Atalanti Atalanti
2-1
Atromitos Palamas Atromitos Palamas
Dias Diou Dias Diou
0-3
Iraklis Larissa Iraklis Larissa
Diagoras Stefanovik Diagoras
2-1
Thiseas Agria Thiseas Agria
AE Karitsa AE Karitsa
1-0
Digenis Neochori Digenis Neochori
Meteora Meteora
1-0
GS Almyros GS Almyros
Potamia Potamia
0-1
Oikonomos Tsaritsani Oikonomos
AO Sellana AO Sellana
1-1
Pierikos Pierikos
Equipe / Pontos
1 Pierikos PIE 56
2 Thiseas Agria THI 43
3 AE Karitsa AEK 41
4 Iraklis Larissa IRL 40
5 Atromitos Palamas PAL 36
6 GS Almyros GSA 35
7 AO Sellana AOS 35
 
8 Atalanti AFC 32
9 Meteora ASM 28
10 Diagoras Stefanovik DST 27
11 Oikonomos Tsaritsani OIK 26
12 Dias Diou DIO 25
13 Digenis Neochori DGN 22
14 Potamia PFC 2
Grupo 5
Dom 08 Mar
Ano Meras Ano Meras
2-0
Ilisiakos Ilisiakos
Panthiraikos AO Panthiraikos AO
1-1
Kallithea Kallithea
Agios Ierotheos Agios Ierotheos
5-0
Ermis Korydallos Ermis Korydallos
Akratitos Akratitos
1-4
Thyella Kamari Thyella Kamari
Ethnikos Piraeus Ethnikos Piraeus
2-1
Moschato Moschato
Fostiras Fostiras
1-0
Agioi Anargyroi Agioi Anargyroi
Kifisia Kifisia
2-1
Katastari Katastari
Equipe / Pontos
1 Kallithea KAL 53
2 Thyella Kamari THK 51
3 Fostiras FOS 40
4 Agios Ierotheos AGI 40
5 Kifisia KIF 36
6 Moschato MOS 35
7 Panthiraikos AO PAN 35
 
8 Ethnikos Piraeus ETH 31
9 Katastari AOK 29
10 Ano Meras AME 27
11 Akratitos AKR 21
12 Ilisiakos AOI 18
13 Agioi Anargyroi AAF 13
14 Ermis Korydallos OEK 11
Grupo 6
Dom 08 Mar
Palliniakos Palliniakos
1-2
Thyella D Rafina Thyella D Rafina
Korinthos 2006 Korinthos 2006
1-4
Marko Marko
Aiolikos Mytilene Aiolikos Mytilene
1-0
Kitheron Kapareliou Kitheron
Ipato Ipato
2-1
Tripolis Tripolis
Rodos Rodos
2-0
Acharnaikos Acharnaikos
Panarkadikos Panarkadikos
0-1
Nea Artaki Nea Artaki
Equipe / Pontos
1 Rodos ROD 56
2 Marko FCM 44
3 Ipato AOI 37
4 Panarkadikos PAN 36
5 Aittitos Spata AIT 35
6 Thyella D Rafina RAF 34
7 Aiolikos Mytilene MYT 29
 
8 Kitheron Kapareliou KIK 29
9 Nea Artaki NEA 27
10 Palliniakos PFC 22
11 Acharnaikos ACH 16
12 Korinthos 2006 KOR 15
13 Tripolis TRI 4
Grupo 9
Dom 08 Mar
Giouchtas Giouchtas
2-1
Episkopi Episkopi
Irodotos Irodotos
2-1
Panakrotiriakos Panakrotiriakos
Equipe / Pontos
1 Episkopi EPI 42
2 Giouchtas GIO 35
 
3 Irodotos IRO 30
4 Panakrotiriakos PAN 26
dk - ISO Country Code Liga Dinamarquesa »
Thu 28 Mai
19:00
AGF Aarhus
19:00
Randers
de - ISO Country Code Segunda Liga Alemã »
Thu 28 Mai
20:30
Stuttgart
20:30
Hamburger SV
cr - ISO Country Code Primeira Costa Rica - Clausura »
Thu 28 Mai
23:00
Guadalupe
23:00
Pérez Zeledón
Thu 28 Mai
01:30 terminado
San Carlos
3 - 0
Santos de Guápiles INFO
Thu 28 Mai
04:00 Em jogo 10'
Deportivo Saprissa
1 - 0
Limón
Thu 28 Mai
04:00 Em jogo 11'
U Universitarios
0 - 1
CS Herediano
fo - ISO Country Code Liga Ilhas Faroé »
Thu 28 Mai
20:00
Kí Klaksvík
20:00
EB / Streymur
Thu 28 Mai
18:00
HB Tórshavn
18:00
Víkingur Gøta
Thu 28 Mai
20:00
Skála ÍF
20:00
AB Argir
es - ISO Country Code Amigáveis »
Thu 28 Mai
17:00
Rapid Wien
17:00
Horn
cz - ISO Country Code 2 Liga Checa »
cr - ISO Country Code Subida Costa Rica - Clausura »
by - ISO Country Code Liga Reservas Bielorrusia »
tm - ISO Country Code Liga Turquemenistão »
Thu 28 Mai
14:15
Şagadam
14:15
Ahal FT
Thu 28 Mai
15:00
Köpetdag Aşgabat
15:00
Altyn Asyr
us - ISO Country Code MLS »
Thu 28 Mai
01:30 Adiado
Atlanta United
01:30
Toronto FC
Thu 28 Mai
01:30 Adiado
Columbus Crew
01:30
Vancouver Whitecaps
Thu 28 Mai
02:00 Adiado
Inter Miami
02:00
Cincinnati
Thu 28 Mai
02:00 Adiado
Chicago Fire
02:00
Portland Timbers
Thu 28 Mai
04:30 Adiado
LA Galaxy
04:30
DC United
Thu 28 Mai
04:30 Adiado
Seattle Sounders
04:30
Montreal Impact
wo - ISO Country Code Amigáveis de Seleções »
Thu 28 Mai
19:30 Adiado
Países Bajos
19:30
Grécia
se - ISO Country Code Superettan »
Thu 28 Mai
19:00 Adiado
AFC Eskilstuna
19:00
Osters IF
Thu 28 Mai
19:00 Adiado
Akropolis
19:00
Västerås SK
Thu 28 Mai
19:00 Adiado
Norrby
19:00
Halmstads
lv - ISO Country Code Liga Letónia »
Thu 28 Mai
17:00 Adiado
FK Spartaks
17:00
FK Tukums 2000
us - ISO Country Code USL League One »
Thu 28 Mai
02:00 Adiado
Union Omaha
02:00
Tormenta
se - ISO Country Code Quarta Suécia Grupo 4 »
Thu 28 Mai
19:00 Adiado
Umeå FC Akademi
19:00
IFK Umeå
us - ISO Country Code PDL - USA »
Thu 28 Mai
Adiado
Tampa Rowdies
-
Daytona
Thu 28 Mai
01:00 Adiado
Louisville City
01:00
Cincinnati Dutch Lions
Thu 28 Mai
01:00 Adiado
Philadelphia Lone
01:00
Evergreen
Thu 28 Mai
01:00 Adiado
Florida Elite
01:00
The Villages
Thu 28 Mai
01:00 Adiado
Boston
01:00
Western Mass Pioneers
Thu 28 Mai
01:00 Adiado
Sarasota
01:00
Weston
Thu 28 Mai
02:00 Adiado
Texas United
02:00
Brazos Valley
Thu 28 Mai
02:00 Adiado
Colorado Rush
02:00
Long Island Rough Riders
fi - ISO Country Code Terceira Liga Finlândia Grupo 2 »
Thu 28 Mai
17:30 Adiado
P-Iirot
17:30
FC Jazz
no - ISO Country Code Quarta Noruega Grupo 3 »
Thu 28 Mai
19:00 Adiado
Hinna
19:00
Madla
rw - ISO Country Code Liga Ruanda »
Thu 28 Mai
11:30 Adiado
AS Kigali
11:30
Gasogi United
ee - ISO Country Code Terceira Liga da Estónia Grupo 1 »
Thu 28 Mai
18:00
FC Helios Tartu
18:00
Tammeka III

Follow BeSoccer on Facebook