noscript image
1. Division
Sat 30 Mar
IK Start Kristiansand Start Kristiansand
15:30
Aalesunds FK Aalesunds FK
Sun 31 Mar
Nest-Sotra Nest-Sotra
15:00
Raufoss Raufoss
Skeid Skeid
15:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
Strømmen Strømmen
15:00
Ull Kisa Ull Kisa
Kongsvinger Kongsvinger
18:00
Notodden Notodden
Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball
18:00
KFUM KFUM
Sogndal Sogndal
18:00
Sandnes Ulf Sandnes Ulf
Tromsdalen Tromsdalen
18:00
Jerv Jerv
Equipe / Pontos
1 IK Start Kristiansand IKS 0
2 Sandnes Ulf SAN 0
3 Notodden NOT 0
4 Jerv JER 0
5 Hamarkameratene HAM 0
6 Raufoss RAU 0
7 KFUM KFU 0
8 Aalesunds FK ELP 0
 
9 Tromsdalen TRO 0
10 Sogndal SOG 0
11 Sandefjord Fotball SDF 0
12 Kongsvinger KON 0
13 Strømmen STR 0
14 Skeid SKE 0
15 Nest-Sotra NES 0
16 Ull Kisa ULL 0
Grupo 1
Sat 13 Apr
FK Arendal FK Arendal
16:00
Stjørdals-Blink Stjørdals-Blink
Byåsen Byåsen
16:00
Brattvåg Brattvåg
Egersund Egersund
16:00
Bryne Bryne
Fredrikstad FK Fredrikstad FK
16:00
Hødd Hødd
Levanger Levanger
16:00
Moss Moss
Nardo Nardo
16:00
Vidar Vidar
Sola Fotball Sola Fotball
16:00
Kvik Halden Kvik Halden
Equipe / Pontos
1 FK Arendal FKA 0
2 Stjørdals-Blink STB 0
3 Moss MOS 0
4 Hødd HOD 0
5 Kvik Halden KVI 0
6 Bryne BRY 0
7 Brattvåg BRA 0
 
8 Sola Fotball SOL 0
9 Nardo NAR 0
10 Levanger LEV 0
11 Fredrikstad FK FFK 0
12 Egersund EGE 0
13 Byåsen BYA 0
14 Vidar VID 0
Grupo 2
Sat 13 Apr
Alta IF Alta IF
16:00
Mjølner Mjølner
Åsane Åsane
16:00
Senja Senja
Asker Asker
16:00
Kjelsås Kjelsås
Bærum Bærum
16:00
Odd II Odd II
Fram Larvik Fram Larvik
16:00
Elverum Elverum
Oppsal Oppsal
16:00
Florö SK Florö SK
Sotra SK Sotra SK
16:00
Grorud Grorud
Equipe / Pontos
1 Alta IF ALT 0
2 Odd II ODD 0
3 Mjølner MJO 0
4 Kjelsås KJE 0
5 Grorud GRO 0
6 Florö SK FFC 0
7 Elverum ELV 0
 
8 Sotra SK SSK 0
9 Oppsal OPP 0
10 Fram Larvik FRA 0
11 Bærum BAR 0
12 Asker ASK 0
13 Åsane ASA 0
14 Senja SEN 0
Grupo 4
Sat 13 Apr
Brann II Brann II
16:00
Lysekloster Lysekloster
Djerv 1919 Djerv 1919
16:00
Fyllingsdalen Fyllingsdalen
Fana Fana
16:00
Fjora Fjora
Os TF Os TF
16:00
Stord Stord
Sogndal II Sogndal II
16:00
Vestfossen Vestfossen
Strømsgodset II Strømsgodset II
16:00
Vard Vard
Valdres FK Valdres FK
16:00
Bergen Nord Bergen Nord
Equipe / Pontos
1 Brann II BRA 0
2 Vestfossen VIF 0
3 Stord STO 0
4 Lysekloster LYS 0
5 Fyllingsdalen FYL 0
6 Fjora FFK 0
7 Bergen Nord BEN 0
 
8 Valdres FK VAL 0
9 Strømsgodset II STR 0
10 Sogndal II SOF 0
11 Os TF OTF 0
12 Fana FAN 0
13 Djerv 1919 DJE 0
14 Vard VAR 0
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 4 »
Tue 26 Mar
20:45
Irlanda
20:45
Geórgia
Tue 26 Mar
20:45
Suíça
20:45
Dinamarca
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 6 »
Tue 26 Mar
20:45
Malta
20:45
Espanha
Tue 26 Mar
20:45
Noruega
20:45
Suécia
Tue 26 Mar
20:45
Roménia
20:45
Ilhas Féroe
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 10 »
Tue 26 Mar
18:00
Armênia
18:00
Finlândia
Tue 26 Mar
20:45
Bosnia-Herzegovina
20:45
Grécia
Tue 26 Mar
20:45
Itália
20:45
Liechtenstein
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub-21 Grupo 3 »
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub-21 Grupo 9 »
co - ISO Country Code Liga Colombiana »
Tue 26 Mar
01:30 terminado
Rionegro Águilas
1 - 1
Atlético Bucaramanga INFO
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub 19 Grupo 2 »
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 59'
Rusia Sub 19
0 - 1
Irlanda Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 57'
Rumania Sub 19
3 - 0
Azerbaiyán Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Intervalo
República Checa
1 - 1
Grecia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Intervalo
Dinamarca Sub 19
1 - 0
Inglaterra Sub 19
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Hungria Sub 19
0 - 3
Alemania Sub 19 INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Croacia Sub 19
2 - 3
Noruega Sub 19 INFO
Tue 26 Mar
19:00
Holanda Sub 19
19:00
España Sub 19
Tue 26 Mar
19:00
Eslovenia Sub 19
19:00
Gales Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 59'
Israel Sub 19
0 - 2
Francia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 55'
Polonia Sub 19
0 - 0
Suiza Sub 19
Tue 26 Mar
17:15
Escocia Sub 19
17:15
Portugal Sub 19
Tue 26 Mar
17:15
Chipre Sub 19
17:15
Turquia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 55'
Serbia Sub 19
0 - 0
Italia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 57'
Bélgica Sub 19
1 - 2
Ucrania Sub 19
es - ISO Country Code Amistosos »
Tue 26 Mar
14:30 Em jogo 73'
Al Nasr Dubai
1 - 3
Arsenal
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Dinamo Bryansk
0 - 2
Saturn Ramenskoye INFO
Tue 26 Mar
12:30 terminado
Kasimpasa
2 - 2
Boluspor INFO
Tue 26 Mar
13:00 terminado
Dinamo Batumi
2 - 2
Torpedo Kutaisi INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Alanyaspor
2 - 1
Altyn Asyr INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Genclerbirligi SK
1 - 0
Ankaragucu INFO
wo - ISO Country Code Amistosos de Seleções »
Tue 26 Mar
20:45
Argélia
20:45
Tunísia
Tue 26 Mar
20:45
República Checa
20:45
Brasil
Tue 26 Mar
20:00
Marrocos
20:00
Argentina
Tue 26 Mar
20:45
Gibraltar
20:45
Estónia
Tue 26 Mar
11:30 terminado
Japão
1 - 0
Bolívia INFO
Tue 26 Mar
18:00
Nigéria
18:00
Egito
Tue 26 Mar
12:00 terminado
Coreia do Sul
2 - 1
Colômbia INFO
Tue 26 Mar
18:00
Senegal
18:00
Mali
Tue 26 Mar
16:00 Em jogo 9'
Iraq
0 - 1
Jordânia
Tue 26 Mar
18:00
Costa do Marfim
18:00
Libéria
Tue 26 Mar
14:45 Em jogo 65'
Emirados Árabes
0 - 0
Síria
gb - ISO Country Code League One »
ar - ISO Country Code Primera Nacional B »
Tue 26 Mar
01:05 terminado
Quilmes
0 - 0
Brown Adrogue INFO
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Grupo 1 »
ss - ISO Country Code First Division »
Tue 26 Mar
20:45
Inverness CT
20:45
Alloa Athletic
Tue 26 Mar
20:45
Dunfermline
20:45
Dundee United
gb - ISO Country Code Conference »
mx - ISO Country Code Segunda División México Grupo 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
Leones Negros Pre.
0 - 3
Coras de Nayarit INFO
gb - ISO Country Code Conference North »
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Tue 26 Mar
18:00
Dep. Español
18:00
San Telmo
de - ISO Country Code Regionalliga Grupo 4 »
fr - ISO Country Code CFA Grupo 1 »
Tue 26 Mar
17:00 Adiado
Fréjus
17:00
Sporting Toulon Var
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
ss - ISO Country Code Second Division »
Tue 26 Mar
20:45
Stranraer
20:45
Brechin City
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 1 »
Tue 26 Mar
20:45
Brentwood Town
20:45
Aveley
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 5 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 6 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 7 »
de - ISO Country Code Oberliga Grupo 7 »
Tue 26 Mar
20:00
Mechtersheim
20:00
Karbach
py - ISO Country Code División Profesional »
Tue 26 Mar
00:15 terminado
Dep. Capiatá
2 - 1
Deportivo Santaní INFO
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Mineiro 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
América Mineiro
2 - 0
Caldense INFO
br - ISO Country Code Catarinense 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
CA Tubarão
1 - 0
Brusque INFO

Follow BeSoccer on Facebook