noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
Liga Russa
Sex 19 Jun
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
17:00
Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Sochi Sochi
19:00
FK Rostov na Donu FK Rostov na Donu
Sat 20 Jun
Ural Sverdlovskaya Ural Sverdlovskaya
13:00
Rubin Kazán Rubin Kazán
Arsenal Tula Arsenal Tula
15:30
Spartak Moskva Spartak Moskva
CSKA Moskva CSKA Moskva
18:00
Zenit Zenit
Dom 21 Jun
Ufa Ufa
14:00
Tambov Tambov
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
16:30
FC Orenburg FC Orenburg
FK Krasnodar FK Krasnodar
19:00
Dinamo Moskva Dinamo Moskva
Equipe / Pontos
1 Zenit ZEN 50
2 Lokomotiv Moskva LOK 41
3 FK Krasnodar KRA 41
4 FK Rostov na Donu FCR 38
5 CSKA Moskva CSK 36
6 Dinamo Moskva DIN 30
7 Arsenal Tula ARS 28
8 Spartak Moskva SPA 28
 
9 Ufa UFA 27
10 Ural Sverdlovskaya URA 25
11 Tambov TAM 25
12 Sochi SOC 24
13 FC Orenburg GAZ 23
14 Rubin Kazán FCR 23
15 Krylia Sovetov KRS 22
16 Akhmat Grozny TER 20
Grupo 1
Sat 09 Nov
Kvant Kvant
2-5
FC Ararat Moscow FC Ararat Moscow
Kaluga Kaluga
1-2
Khimki II Khimki II
Salyut Belgorod Salyut Belgorod
1-0
Strogino Strogino
Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
0-2
Sokol Saratov Sokol Saratov
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
1-1
Khimik Novomoskovsk Khimik
Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
3-0
Zvezda Ryazan Zvezda Ryazan
Wed 08 Abr
Rotor-2 Rotor-2
13:00
Zorkiy Zorkiy
Equipe / Pontos
1 Dinamo Bryansk DIN 39
2 Sokol Saratov SOK 37
3 Metallurg Lipetsk MET 37
4 Khimik Novomoskovsk KHI 26
5 Salyut Belgorod SAL 26
6 Zvezda Ryazan ZVE 24
7 Zorkiy ZOR 23
 
8 FC Ararat Moscow FCA 23
9 Kaluga KAL 22
10 Saturn Ramenskoye SAT 22
11 Khimki II KHI 18
12 Strogino STR 17
13 Rotor-2 ROT 8
14 Kvant FKO 8
Grupo 2
Sat 09 Nov
Kolomna Kolomna
1-0
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Zenit Petersburg II Zenit Petersburg
2-0
Zvezda St. Petersburg Zvezda Petersburg
Leningradets Leningradets
0-0
Znamya Znamya
Rodina Moskva Rodina Moskva
1-2
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy
Dom 29 Mar
Luki-Energiya Luki-Energiya
13:00
Veles Veles
Olimp Khimki Olimp Khimki
13:00
Murom Murom
Wed 22 Abr
Pskov 747 Pskov 747
13:00
Kazanka Kazanka
Equipe / Pontos
1 Veles VEL 36
2 FSC Dolgoprudniy FCD 35
3 Zenit Petersburg II ZEN 32
4 Torpedo Vladimir TOR 30
5 Leningradets FKL 28
6 Olimp Khimki FKO 26
7 Murom MUR 24
 
8 Rodina Moskva FKR 22
9 Pskov 747 PSK 21
10 Kazanka FKL 17
11 Kolomna KOL 15
12 Znamya ZNA 15
13 Luki-Energiya LUK 13
14 Zvezda St. Petersburg ZSP 6
Grupo 3
Dom 03 Nov
Lada Sok Lada Sok
1-0
Tyumen Tyumen
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
2-1
Zenit Izhevsk Zenit Izhevsk
NoSta NoSta
2-0
Ufa II Ufa II
Ural II Ural II
4-1
KamAZ KamAZ
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
1-0
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
Zvezda Perm Zvezda Perm
5-2
Lada Tolyatti Lada Tolyatti
Equipe / Pontos
1 Akron Tolyatti AKT 38
2 FC Chelyabinsk FCC 36
3 Ural II URA 35
4 KamAZ KAM 32
5 Tyumen TYU 26
6 Lada Sok LSD 24
 
7 Zvezda Perm ZPM 22
8 NoSta NOS 22
9 Volga Ulyanovsk VOL 20
10 Zenit Izhevsk ZEN 18
11 Lada Tolyatti LAD 10
12 Ufa II UFA 6
Grupo 4
Sex 13 Mar
Urozhay Urozhay
3-0
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
Sat 14 Mar
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
0-4
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk
3-0
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo
3-0
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
Alaniya Vladikavkaz Alaniya
4-0
Krasnodar III Krasnodar III
SKA Rostov SKA Rostov
1-1
Makhachkala Makhachkala
Druzhba Druzhba
1-0
Spartak Vladikavkaz Spartak
Dom 15 Mar
Anzhi Anzhi
3-2
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
Equipe / Pontos
1 Volgar Astrakhan VOL 50
2 Alaniya Vladikavkaz ALA 46
3 Druzhba DMA 34
4 Chernomorets Novorossisk CHE 33
5 Makhachkala MAK 26
6 SKA Rostov SKA 26
7 Biolog Novokubansk BIO 26
8 FK Legion Dynamo LEG 24
 
9 Dinamo Stavropol DIN 24
10 Mashuk-KMV MAS 24
11 Urozhay FKU 20
12 Inter Cherkessk ICH 20
13 Spartak Nalchik NAL 19
14 Krasnodar III KRA 18
15 Anzhi ANZ 10
16 Spartak Vladikavkaz SPV 8
Grupo 5
Dom 06 Oct
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
3-0
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
Dom 13 Oct
FK Chita FK Chita
3-3
Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
2-0
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk
Equipe / Pontos
1 FC Irtysh Omsk IRT 29
2 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk SAK 18
3 Sibir Novosibirsk SIB 17
 
4 FK Chita FCC 15
5 Dinamo Barnaul DIN 11
6 Zenit Irkutsk FKZ 9
Liga Russa Sub 21
Sex 13 Mar
FK Orenburg Sub 21 Orenburg
0-4
Spartak Moskva Sub 21 Spartak Moskva
Arsenal Tula Sub 21 Arsenal Tula
4-0
Rubin Kazan Sub 21 Rubin Kazan
Akhmat Grozny Sub 21 Akhmat Grozny
2-1
Dynamo Moscú Sub 21 Dynamo Moscú
Zenit Sub 21 Zenit Sub 21
0-0
Ural Sub 21 Ural Sub 21
Sat 14 Mar
Sochi Sub 21 Sochi Sub 21
3-1
Krasnodar Sub 21 Krasnodar Sub 21
Rostov Sub 21 Rostov Sub 21
0-5
Lokomotiv Moskva Sub 21 Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva Sub 21 CSKA Moskva
1-0
Ufa Sub 21 Ufa Sub 21
Dom 15 Mar
Tambov Sub 21 Tambov Sub 21
1-1
Krylya Sovetov II Sub 21 Krylya Sovetov
Equipe / Pontos
1 Dynamo Moscú Sub 21 DYN 47
2 CSKA Moskva Sub 21 CSK 43
3 Lokomotiv Moskva Sub 21 LOK 40
4 Spartak Moskva Sub 21 SPA 39
5 Krylya Sovetov II Sub 21 KSS 39
6 Arsenal Tula Sub 21 ARS 38
7 Zenit Sub 21 ZEN 37
8 Tambov Sub 21 TAM 34
 
9 Akhmat Grozny Sub 21 TER 33
10 Sochi Sub 21 SCH 32
11 Krasnodar Sub 21 KRA 27
12 Rostov Sub 21 ROS 22
13 Ural Sub 21 URA 22
14 Rubin Kazan Sub 21 RUB 20
15 FK Orenburg Sub 21 ORE 14
16 Ufa Sub 21 UFA 8
de - ISO Country Code Bundesliga »
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Werder Bremen
0 - 0
Eintracht Frankfurt
pt - ISO Country Code Primeira Liga »
Wed 03 Jun
22:15
Famalicão
22:15
Porto
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 75'
Portimonense
1 - 0
Gil Vicente
cr - ISO Country Code Primeira Costa Rica - Clausura »
Wed 03 Jun
23:00
U Universitarios
23:00
San Carlos
at - ISO Country Code Bundesliga Grupo 2 »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
LASK
1 - 2
Hartberg INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Sturm Graz
1 - 2
Wolfsberger AC INFO
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Salzburg
1 - 0
Rapid Wien
cz - ISO Country Code Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
SFC Opava
0 - 1
Bohemians 1905 INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 77'
Sparta Praha
3 - 0
Teplice
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Slovácko
2 - 0
Karviná INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
České
2 - 0
Sigma Olomouc INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Ostrava
0 - 2
Viktoria Plzeň INFO
me - ISO Country Code Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Grbalj
0 - 2
Zeta INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 77'
Titograd Podgorica
1 - 2
Buducnost
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Sutjeska
0 - 0
Petrovac INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 77'
Iskra Danilovgrad
2 - 0
Kom Podgorica
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 75'
FK Rudar Pljevlja
0 - 1
Mladost Lješkopolje
ee - ISO Country Code Liga Estónia »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Nomme Kalju
2 - 0
Levadia INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Trans
0 - 2
Tulevik Viljandi INFO
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Paide
1 - 3
FC Flora Tallin INFO
al - ISO Country Code Liga Albânia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Kukësi
2 - 1
Luftëtari Gjirokastër INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 76'
Partizani Tirana
0 - 2
Skënderbeu Korçë
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Flamurtari Vlorë
1 - 3
Vllaznia Shkodër INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Laçi
1 - 1
Teuta Durrës INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Bylis Ballsh
1 - 3
KF Tirana INFO
de - ISO Country Code Segunda Liga Alemã »
Wed 03 Jun
18:30 terminado
Hannover 96
3 - 0
Dynamo Dresden INFO
me - ISO Country Code Segunda Liga Montenegro »
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Decic
2 - 1
FK Bokelj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Mornar
1 - 1
FK Drezga INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
FK Arsenal Tivat
0 - 0
Lovcen INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jezero
2 - 0
Otrant Ulcinj INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Jedinstvo
0 - 0
Ibar Rozaje INFO
am - ISO Country Code Liga da Arménia Grupo 2 »
Wed 03 Jun
16:30 terminado
Ararat-Armenia
0 - 0
FC Lori INFO
rs - ISO Country Code Taça da Sérvia »
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Cukaricki Stankom
3 - 2
Radnicki Nis INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Radnik Surdulica
1 - 2
Partizan Beograd INFO
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 74'
Vojvodina Novi
0 - 0
Mladost Lučani
xk - ISO Country Code Taça Kosovo »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Ballkani
0 - 0
Feronikeli INFO
hu - ISO Country Code Taça da Hungria »
Wed 03 Jun
20:00 Em jogo 75'
Budapest Honved
2 - 1
Mezőkövesd-Zsory
cz - ISO Country Code 2 Liga Checa »
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Baník Sokolov
1 - 2
Pardubice INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Ústí nad Labem
2 - 0
Vlašim INFO
pl - ISO Country Code Segunda Polónia »
Wed 03 Jun
18:10 terminado
Jastrzębie
1 - 2
Warta Poznan INFO
Wed 03 Jun
20:40 Intervalo
Olimpia Grudziadz
0 - 1
Podbeskidzie
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 2 »
Wed 03 Jun
19:30 terminado
Hapoel Haifa
1 - 1
Hapoel Be'er Sheva INFO
Wed 03 Jun
19:45 Em jogo 90'
Maccabi Tel Aviv
2 - 0
Maccabi Haifa
il - ISO Country Code Liga Israel Grupo 3 »
Wed 03 Jun
18:45 terminado
Hapoel Eran Hadera
2 - 2
Sektzia Nes Tziona INFO
am - ISO Country Code Arménia - Primeira liga »
Wed 03 Jun
14:30 terminado
Ararat-Armenia II
0 - 2
Ani Yerevan INFO
Wed 03 Jun
13:30 Adiado
Lernayin
13:30
Masis
Wed 03 Jun
14:00 terminado
Shirak II
2 - 0
Sevan FC INFO
sy - ISO Country Code Campeonato Sírio de Futebol »
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Jazira
0 - 0
Al-Nawaeir INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al Sahel
0 - 4
Al-Jaish INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Al-Shorta SC
0 - 1
Al Wahda INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Taliya
0 - 1
Al-Karamah INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Hottin
4 - 1
Al Fotuwa INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Jabala
0 - 4
Al-Ittihad Aleppo INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Wathbah
2 - 0
Tishreen INFO
de - ISO Country Code 3. Liga »
Wed 03 Jun
19:00 terminado
Hallescher FC
0 - 1
Braunschweig INFO
Wed 03 Jun
19:00 terminado
Bayern München
3 - 2
Preußen Münster INFO
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Chemnitzer
0 - 0
SG Sonnenhof Großaspach
Wed 03 Jun
19:00 terminado
MSV Duisburg
1 - 1
FC Carl Zeiss Jena INFO
Wed 03 Jun
20:30 Intervalo
Kaiserslautern
1 - 1
1860 München
es - ISO Country Code Amigáveis »
Wed 03 Jun
11:30 terminado
SK Brann Bergen
2 - 0
Åsane INFO
Wed 03 Jun
16:00 terminado
Slovan Bratislava
2 - 1
Nitra INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Olimpija Ljubljana
0 - 1
NK Nafta Lendava INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Radomlje
3 - 1
NK Dob INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Sokol Živanice
1 - 2
FK Pardubice II INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Bohumin Bospor
4 - 1
Bílovec INFO
Wed 03 Jun
17:30 terminado
Kromeriz
0 - 2
Blansko INFO
Wed 03 Jun
18:00 terminado
Benešov
1 - 6
Viktoria Plzeň II INFO
Wed 03 Jun
18:00 Adiado
Břeclav
18:00
Znojmo
pl - ISO Country Code Terceira Divisão Polónia »
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Gryf Wejherowo
2 - 3
Pogon Siedlce INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Znicz Pruszkow
0 - 2
Bytovia Bytow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Resovia Rzeszów
1 - 1
Stargard Szczeciński INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Stal Stalowa Wola
2 - 2
Olimpia Elblag INFO
Wed 03 Jun
20:05 Em jogo 73'
GKS Katowice
1 - 1
Górnik Łęczna
Wed 03 Jun
19:10 terminado
Widzew Łódź
1 - 2
SKRA Częstochowa INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
TKP Elana Torun
1 - 4
Stal Rzeszow INFO
Wed 03 Jun
17:00 terminado
Lech Poznań II
2 - 2
Garbarnia Kraków INFO
Wed 03 Jun
15:00 terminado
Gornik Polkowice
1 - 2
KS Legionovia Legionowo INFO
wo - ISO Country Code Amigáveis de Seleções »
Wed 03 Jun
18:00 Adiado
Islândia
18:00
Ilhas Féroe
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Caracas
22:00
Mineros de Guayana
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
LALA
22:00
Gran Valencia
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Portuguesa Araure
22:00
At. Venezuela
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Carabobo
22:00
Yaracuyanos
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Metropolitanos
22:00
Academia Puerto Cabello
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Zamora FC
22:00
La Guaira
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Deportivo Lara
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Aragua FC
23:00
Trujillanos
Wed 03 Jun
23:00 Adiado
Dep. Táchira
23:00
Zulia FC
us - ISO Country Code USL League One »
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
England Revolution
01:00
Tormenta
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Toronto II
22:00
Richmond Kickers
us - ISO Country Code PDL - USA »
Wed 03 Jun
Adiado
AFC Ann Arbor
-
Michigan Bucks
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lionsbridge
01:00
Virginia Beach United
Wed 03 Jun
01:00 Adiado
Lehigh Valley Utd.
01:00
West Chester United
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
Asheville City
01:30
Charlotte Independence II
Wed 03 Jun
01:30 Adiado
SC United Bantams
01:30
East Atlanta
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
AHFC Royals
02:00
Corpus Christi
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Chicago Fire II
02:00
Des Moines Menace
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
Houston FC
02:00
Texas United
Wed 03 Jun
02:00 Adiado
FA Euro
02:00
Westchester Flames
Wed 03 Jun
22:00 Adiado
Treasure Coast Tr.
22:00
Daytona
Wed 03 Jun
23:30 Adiado
Bermuda Bascome
23:30
Reading United

Follow BeSoccer on Facebook