noscript image
Grupo 1
Sat 09 Mar
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
4-2
Trenčín Trenčín
Nitra Nitra
0-0
Ruzomberok Ruzomberok
Podbrezová Podbrezová
0-2
Žilina Žilina
Senica Senica
1-2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
1-2
DAC DAC
Sered Sered
3-1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Equipe / Pontos
1 Slovan Bratislava SBR 58
2 Žilina ZIL 44
3 DAC DAC 44
4 Ruzomberok RUZ 36
5 Zemplin Michalovce ZEM 32
6 Sered SER 31
 
7 Nitra NIT 26
8 FC Spartak Trnava FCS 25
9 Trenčín TRE 22
10 Podbrezová POD 21
11 Senica SEN 15
12 Zlaté Moravce ZMO 14
Grupo 2
Sat 16 Mar
Sered Sered
1-4
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Žilina Žilina
4-0
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
Sun 17 Mar
DAC DAC
1-1
Ruzomberok Ruzomberok
Equipe / Pontos
1 Slovan Bratislava SBR 61
2 Žilina ZIL 47
3 DAC DAC 45
 
4 Ruzomberok RUZ 37
5 Zemplin Michalovce ZEM 32
6 Sered SER 31
Grupo 3
Sat 16 Mar
Podbrezová Podbrezová
1-1
Nitra Nitra
Zlaté Moravce Zlaté Moravce
3-2
Senica Senica
Trenčín Trenčín
0-1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Equipe / Pontos
1 FC Spartak Trnava FCS 28
2 Nitra NIT 27
3 Podbrezová POD 22
 
4 Trenčín TRE 22
5 Zlaté Moravce ZMO 17
6 Senica SEN 15
2. Liga
Fri 15 Mar
Lokomotíva Košice Lokomotíva
2-1
Tatran Prešov Tatran Prešov
Pohronie Pohronie
2-1
Liptovsky Mikulas Liptovsky Mikulas
Sat 16 Mar
Inter Bratislava Inter Bratislava
2-3
Bardejov Bardejov
Šamorín Šamorín
2-1
Petržalka Akadémia Petržalka
Komárno Komárno
1-1
Dubnica Dubnica
Poprad Poprad
1-0
Skalica Skalica
Sun 17 Mar
Žilina II Žilina II
3-3
FK Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bys.
Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
1-0
Lipany Lipany
Equipe / Pontos
1 Pohronie FKP 42
2 Poprad POP 36
3 Liptovsky Mikulas LIP 36
4 Skalica SKA 34
5 Komárno KOM 31
6 Petržalka Akadémia PET 29
7 Dubnica DUB 26
8 Šamorín SAM 25
 
9 Žilina II ZLI 24
10 Bardejov BAR 22
11 Inter Bratislava BRA 22
12 FK Dukla Banská Bystrica FKD 21
13 Tatran Prešov TAT 19
14 Lokomotíva Košice LKO 18
15 Lipany LIP 18
16 Slavoj Trebišov FKS 16
Grupo 4
Sat 16 Mar
Pezinok Pezinok
15:00
Bernolákovo Bernolákovo
Dunajská Lužná Dunajská Lužná
4-0
Rovinka Rovinka
Báhoň Báhoň
2-1
FC Malacky FC Malacky
Lokomotiva DNV Lokomotiva DNV
15:00
Rusovce Rusovce
Sun 17 Mar
FK Rača FK Rača
1-3
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava
Slovan Most Slovan Most
1-0
Lozorno Lozorno
Slovan Ivanka pri Dunaji Slovan Ivanka Dun.
1-3
Rohoznik Rohoznik
Tomášov Tomášov
3-1
Vajnory Vajnory
Equipe / Pontos
1 Slovan Bratislava II SBR 47
2 FK Rača RAC 37
3 Rohoznik ROH 33
4 Báhoň BAH 32
5 Lokomotiva DNV LOK 32
6 Slovan Most SLO 29
7 Rovinka ROV 28
8 Pezinok PEZ 25
 
9 Dunajská Lužná DUN 24
10 Tomášov TOM 24
11 FC Malacky FCM 22
12 Slovan Ivanka pri Dunaji SLO 14
13 Rusovce RUS 13
14 Bernolákovo BER 12
15 Vajnory VAJ 7
16 Lozorno LOZ 5
n2 - ISO Country Code Copa Sul-Americana »
Wed 20 Mar
01:30 terminado
Deportivo
0 - 3
Colón INFO
Wed 20 Mar
01:30 terminado
Nacional Potosí
0 - 1
Zulia FC INFO
ar - ISO Country Code Copa Argentina »
Wed 20 Mar
22:10
Martín Juan
22:10
Villa Dálmine
es - ISO Country Code Amistosos »
Wed 20 Mar
13:00
Norrköping
13:00
Sarpsborg 08
Wed 20 Mar
15:00
Torpedo Zhodino
15:00
Antalyaspor
Wed 20 Mar
11:30
Elche
11:30
Leningradets
Wed 20 Mar
09:00
Chernomorets
09:00
Dinamo Bryansk
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 1 »
Wed 20 Mar
21:30
Jaguares FC
21:30
Leones
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 2 »
Wed 20 Mar
20:00
Bogotá
20:00
Patriotas Boyacá
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 3 »
Wed 20 Mar
21:00
Llaneros
21:00
Millonarios
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 5 »
co - ISO Country Code Copa da Colômbia Grupo 6 »
wo - ISO Country Code Amistosos de Seleções »
Wed 20 Mar
20:45
Alemanha
20:45
Sérvia
Wed 20 Mar
20:45
País de Gales
20:45
Trinidad y Tobago
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Grupo 3 »
it - ISO Country Code Serie D Grupo 1 »
Wed 20 Mar
14:30
Pro Dronero
14:30
Arconatese
Wed 20 Mar
14:30
Savona
14:30
AS Bra
it - ISO Country Code Serie D Grupo 2 »
Wed 20 Mar
14:30
Virtus Bergamo
14:30
Caronnese
it - ISO Country Code Serie D Grupo 4 »
it - ISO Country Code Serie D Grupo 5 »
Wed 20 Mar
14:30
Bastia Calcio
14:30
Gavorrano
it - ISO Country Code Serie D Grupo 7 »
Wed 20 Mar
14:30
Albalonga
14:30
Trastevere
Wed 20 Mar
14:30
Avellino
14:30
Aprilia
it - ISO Country Code Serie D Grupo 8 »
Wed 20 Mar
14:30
Picerno
14:30
Gelbison
Wed 20 Mar
14:30
Pomigliano
14:30
Gravina
it - ISO Country Code Serie D Grupo 9 »
Wed 20 Mar
14:30
Troina
14:30
Nocerina
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Wed 20 Mar
01:05 terminado
CA Estudiantes
1 - 2
Dep. Riestra INFO
cr - ISO Country Code Verano Costa Rica »
Wed 20 Mar
03:00 Em jogo 90'
Santos Guápiles
3 - 1
UCR
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
ve - ISO Country Code Apertura Venezuela »
Wed 20 Mar
20:00
Llaneros Guanare
20:00
LALA
Wed 20 Mar
21:00
Trujillanos
21:00
Mineros de Guayana
Wed 20 Mar
22:00
Caracas
22:00
FC Estudiantes de Mérida
Wed 20 Mar
22:00
Aragua FC
22:00
At. Venezuela
Wed 20 Mar
23:00 Adiado
Zulia FC
23:00
Monagas
Wed 20 Mar
21:30
Academia Puerto C.
21:30
Dep. Anzoátegui
Wed 20 Mar
21:00
Zamora FC
21:00
Carabobo
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 5 »
Wed 20 Mar
20:30
Castelldefels
20:30
Reus Deportiu B
Wed 20 Mar
20:30
CP San Cristobal
20:30
Terrassa FC
Wed 20 Mar
20:30
AE Prat
20:30
Llagostera
Wed 20 Mar
20:30
UE Figueres
20:30
EC Granollers
Wed 20 Mar
20:30
FC Martinenc
20:30
FE Grama
Wed 20 Mar
20:30
CE Europa
20:30
FC Ascó
Wed 20 Mar
20:30
U At. Horta
20:30
CF Pobla de Mafumet
Wed 20 Mar
20:30
Cerdanyola FC
20:30
L´Hospitalet
Wed 20 Mar
20:30
FC Vilafranca
20:30
Santfeliuenc FC
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 13 »
Wed 20 Mar
21:00
ED Churra
21:00
Lorca Deportiva
es - ISO Country Code Terceira Divisão Espanhola Grupo 18 »
br - ISO Country Code Carioca 1 Grupo 3 »
Wed 20 Mar
00:30 terminado
Madureira RJ
0 - 2
Flamengo INFO
Wed 20 Mar
20:30
Bangu
20:30
Americano
fr - ISO Country Code CFA 2 Grupo 5 »
fr - ISO Country Code CFA 2 Grupo 6 »
Wed 20 Mar
16:00
Strasbourg II
16:00
Nancy II
py - ISO Country Code División Profesional »
Wed 20 Mar
22:15
Dep. Capiatá
22:15
Libertad
br - ISO Country Code Pernambucano 1 »
Wed 20 Mar
23:00
Salgueiro
23:00
Central SC
eg - ISO Country Code Premier League »
Wed 20 Mar
18:00
Al-Mokawloon
18:00
Zamalek
wo - ISO Country Code Amistosos Selecciones Sub 21 »

Follow BeSoccer on Facebook