noscript image
V-League
Fri 05 Apr
Quang Nam Quang Nam
12:00
Quang Ninh Quang Ninh
Sat 06 Apr
Hai Phong Hai Phong
12:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
Nam Dinh Nam Dinh
12:00
Sanna Khanh Hoa Sanna Khanh Hoa
Sai Gon Sai Gon
14:00
Ho Chí Minh Ho Chí Minh
Sun 07 Apr
Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
12:00
Da Nang Da Nang
Ha Noi T T Ha Noi T T
14:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
Mon 08 Apr
Binh Duong Binh Duong
12:00
Viettel Viettel
Equipe / Pontos
1 Ho Chí Minh HCM 9
2 Ha Noi T T HAN 7
3 Song Lam Nghe An SON 7
4 Sai Gon HAN 6
5 Hai Phong HAI 6
6 Binh Duong BIN 4
7 Da Nang DAN 4
 
8 Quang Ninh QUA 4
9 Hoang Anh Gia Lai HOA 3
10 Nam Dinh NAM 3
11 Viettel VFC 3
12 Quang Nam QUA 2
13 Thanh Hoa FC THA 1
14 Sanna Khanh Hoa SAN 0
Segunda Vietnam
Fri 05 Apr
Pho Hien Pho Hien
11:00
Bình Phước Bình Phước
Sat 06 Apr
Binh Dinh Binh Dinh
10:00
Dong Thap Dong Thap
Long An Long An
11:00
Dak Lak Dak Lak
Phu Dong Phu Dong
13:00
An Giang An Giang
Sun 07 Apr
Xi Mang Tay Ninh Xi Mang Tay Ninh
10:00
Hong Linh Hà Tinh Hong Linh Tinh
CLB Bong Da Hue CLB Bong Da Hue
10:00
Can Tho Can Tho
Equipe / Pontos
1 An Giang ANG 0
2 Binh Dinh BIN 0
3 Bình Phước BIN 0
4 Can Tho CAN 0
5 CLB Bong Da Hue BDH 0
6 Dak Lak DAK 0
 
7 Dong Thap DON 0
8 Hong Linh Hà Tinh HLH 0
9 Long An LON 0
10 Pho Hien PHI 0
11 Phu Dong PDO 0
12 Xi Mang Tay Ninh TAY 0
Grupo 1
Sat 02 Mar
Ha Noi Sub 19 Ha Noi Sub 19
5-0
Than Quang Ninh Sub 19 Than Quang Ninh
Pho Hien Sub 19 Pho Hien Sub 19
1-2
Viettel Sub 19 Viettel Sub 19
Equipe / Pontos
1 Viettel Sub 19 VIE 16
2 Ha Noi Sub 19 TYT 15
3 Pho Hien Sub 19 PHS 11
 
4 Than Quang Ninh Sub 19 TQN 8
5 Nam Dinh Sub 19 NDS 6
Grupo 2
Sat 02 Mar
Thanh Hoa Sub 19 Thanh Hoa Sub 19
2-0
Hong Linh Hà Tinh Sub 19 Hong Linh Tinh
SHB Da Nang Sub 19 Nang
1-1
Hue Sub 19 Hue Sub 19
Equipe / Pontos
1 SLNA Sub 19 SLN 18
2 SHB Da Nang Sub 19 SHB 17
3 Hue Sub 19 HUE 8
 
4 Hong Linh Hà Tinh Sub 19 HLH 7
5 Thanh Hoa Sub 19 THO 7
Grupo 3
Sat 02 Mar
Lam Dong Sub 19 Lam Dong Sub 19
1-1
Phú Yên Sub 19 Phú Yên Sub 19
Sanatech Khanh Hoa Sub 19 Sanatech Khanh
1-7
Hoang Anh Gia Lai Sub 19 Hoang
Binh Dinh Sub 19 Binh Dinh Sub 19
3-4
Dong Nai Sub 19 Dong Nai Sub 19
Equipe / Pontos
1 Hoang Anh Gia Lai Sub 19 HAG 28
2 Phú Yên Sub 19 PYE 20
3 Lam Dong Sub 19 LDO 17
 
4 Dong Nai Sub 19 DNS 13
5 Binh Dinh Sub 19 BDI 6
6 Sanatech Khanh Hoa Sub 19 SKH 2
Grupo 4
Sat 02 Mar
Tay Ninh Sub 19 Tay Ninh Sub 19
0-2
Binh Duong Sub 19 Binh Duong Sub 19
Bến Tre Sub 19 Bến Tre Sub 19
3-2
Long An Sub 19 Long An Sub 19
An Giang Sub 19 An Giang Sub 19
3-2
Hồ Chí Minh Sub 19 Hồ Chí Minh
Equipe / Pontos
1 Binh Duong Sub 19 BDU 24
2 An Giang Sub 19 AGI 21
3 Hồ Chí Minh Sub 19 HCM 18
 
4 Tay Ninh Sub 19 TNS 8
5 Bến Tre Sub 19 BEN 8
6 Long An Sub 19 LON 4
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 4 »
Tue 26 Mar
20:45
Irlanda
20:45
Geórgia
Tue 26 Mar
20:45
Suíça
20:45
Dinamarca
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 6 »
Tue 26 Mar
20:45
Malta
20:45
Espanha
Tue 26 Mar
20:45
Noruega
20:45
Suécia
Tue 26 Mar
20:45
Roménia
20:45
Ilhas Féroe
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Grupo 10 »
Tue 26 Mar
18:00
Armênia
18:00
Finlândia
Tue 26 Mar
20:45
Bosnia-Herzegovina
20:45
Grécia
Tue 26 Mar
20:45
Itália
20:45
Liechtenstein
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub-21 Grupo 3 »
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub-21 Grupo 9 »
co - ISO Country Code Liga Colombiana »
Tue 26 Mar
01:30 terminado
Rionegro Águilas
1 - 1
Atlético Bucaramanga INFO
wo - ISO Country Code Eliminatórias Eurocopa Sub 19 Grupo 2 »
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 50'
Rusia Sub 19
1 - 1
Irlanda Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 48'
Rumania Sub 19
3 - 0
Azerbaiyán Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 45'
República Checa
1 - 1
Grecia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Intervalo
Dinamarca Sub 19
1 - 0
Inglaterra Sub 19
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Hungria Sub 19
0 - 3
Alemania Sub 19 INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Croacia Sub 19
2 - 3
Noruega Sub 19 INFO
Tue 26 Mar
19:00
Holanda Sub 19
19:00
España Sub 19
Tue 26 Mar
19:00
Eslovenia Sub 19
19:00
Gales Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 50'
Israel Sub 19
0 - 1
Francia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 46'
Polonia Sub 19
0 - 0
Suiza Sub 19
Tue 26 Mar
17:15
Escocia Sub 19
17:15
Portugal Sub 19
Tue 26 Mar
17:15
Chipre Sub 19
17:15
Turquia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 46'
Serbia Sub 19
0 - 0
Italia Sub 19
Tue 26 Mar
15:00 Em jogo 48'
Bélgica Sub 19
1 - 1
Ucrania Sub 19
es - ISO Country Code Amistosos »
Tue 26 Mar
14:30 Em jogo 64'
Al Nasr Dubai
1 - 2
Arsenal
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Dinamo Bryansk
0 - 2
Saturn Ramenskoye INFO
Tue 26 Mar
12:30 terminado
Kasimpasa
2 - 2
Boluspor INFO
Tue 26 Mar
13:00 terminado
Dinamo Batumi
2 - 2
Torpedo Kutaisi INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Alanyaspor
2 - 1
Altyn Asyr INFO
Tue 26 Mar
14:00 terminado
Genclerbirligi SK
1 - 0
Ankaragucu INFO
wo - ISO Country Code Amistosos de Seleções »
Tue 26 Mar
20:45
Argélia
20:45
Tunísia
Tue 26 Mar
20:45
República Checa
20:45
Brasil
Tue 26 Mar
20:00
Marrocos
20:00
Argentina
Tue 26 Mar
20:45
Gibraltar
20:45
Estónia
Tue 26 Mar
11:30 terminado
Japão
1 - 0
Bolívia INFO
Tue 26 Mar
18:00
Nigéria
18:00
Egito
Tue 26 Mar
12:00 terminado
Coreia do Sul
2 - 1
Colômbia INFO
Tue 26 Mar
18:00
Senegal
18:00
Mali
Tue 26 Mar
16:00
Iraq
16:00
Jordânia
Tue 26 Mar
18:00
Costa do Marfim
18:00
Libéria
Tue 26 Mar
14:45 Em jogo 56'
Emirados Árabes
0 - 0
Síria
gb - ISO Country Code League One »
ar - ISO Country Code Primera Nacional B »
Tue 26 Mar
01:05 terminado
Quilmes
0 - 0
Brown Adrogue INFO
it - ISO Country Code Lega Pro 1 Grupo 1 »
ss - ISO Country Code First Division »
Tue 26 Mar
20:45
Inverness CT
20:45
Alloa Athletic
Tue 26 Mar
20:45
Dunfermline
20:45
Dundee United
gb - ISO Country Code Conference »
mx - ISO Country Code Segunda División México Grupo 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
Leones Negros Pre.
0 - 3
Coras de Nayarit INFO
gb - ISO Country Code Conference North »
ar - ISO Country Code Primera B Metropolitana »
Tue 26 Mar
18:00
Dep. Español
18:00
San Telmo
de - ISO Country Code Regionalliga Grupo 4 »
fr - ISO Country Code CFA Grupo 1 »
Tue 26 Mar
17:00 Adiado
Fréjus
17:00
Sporting Toulon Var
gb - ISO Country Code Non League Premier Grupo 2 »
ss - ISO Country Code Second Division »
Tue 26 Mar
20:45
Stranraer
20:45
Brechin City
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 1 »
Tue 26 Mar
20:45
Brentwood Town
20:45
Aveley
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 4 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 5 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 6 »
gb - ISO Country Code Non League Div One Grupo 7 »
de - ISO Country Code Oberliga Grupo 7 »
Tue 26 Mar
20:00
Mechtersheim
20:00
Karbach
py - ISO Country Code División Profesional »
Tue 26 Mar
00:15 terminado
Dep. Capiatá
2 - 1
Deportivo Santaní INFO
kr - ISO Country Code Copa Corea FA »
br - ISO Country Code Mineiro 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
América Mineiro
2 - 0
Caldense INFO
br - ISO Country Code Catarinense 1 »
Tue 26 Mar
00:00 terminado
CA Tubarão
1 - 0
Brusque INFO

Follow BeSoccer on Facebook