noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
  • Ängelholm
  • Assyriska
  • Åtvidabergs
  • Kristianstad FF
  • BK Forward
  • Huddinge
  • Husqvarna
  • Halmia
  • Enskede
  • Rosengård
  • Gamla Upsala
  • Gauthiod
  • Grebbestad
  • Assyriska BK
  • Lidköping
  • Arameiska / Syrianska
  • Gute
  • IFK Östersund
  • Vänersborgs IF
  • IFK Hässleholm
  • IK Oddevold
  • Hudiksvall
Grupo 1
Dom 07 Jun
IF Karlstad II IF Karlstad II
16:00
Gauthiod Gauthiod
Sex 12 Jun
Vänersborgs FK Vänersborgs FK
19:00
IK Oddevold IK Oddevold
Vårgårda Vårgårda
19:00
Ahlafors Ahlafors
Sat 13 Jun
Stenungsund Stenungsund
13:00
IF Karlstad II IF Karlstad II
Gauthiod Gauthiod
14:00
Grebbestad Grebbestad
Nordvärmland Nordvärmland
16:00
Tidaholms Tidaholms
Dom 14 Jun
Lidköping Lidköping
15:00
Sävedalen Sävedalen
Equipe / Pontos
1 Tidaholms TFC 0
2 Lidköping LID 0
3 Vårgårda VAG 0
4 IFK Amal IFK 0
5 Nordvärmland NOR 0
6 Stenungsund STE 0
7 Ahlafors AIF 0
 
8 IF Karlstad II KAR 0
9 Grebbestad GRE 0
10 IK Oddevold IKO 0
11 Vänersborgs FK VFK 0
12 Gauthiod GAU 0
13 Sävedalen SAV 0
14 Vänersborgs IF VAN 0
Grupo 2
Wed 10 Jun
Bromölla Bromölla
19:00
Kristianstad FF Kristianstad FF
Thu 11 Jun
IK Tord IK Tord
19:00
Hässleholms IF Hässleholms IF
Sat 13 Jun
Husqvarna Husqvarna
14:00
Karlshamn Karlshamn
Nosaby Nosaby
14:00
IFK Berga IFK Berga
Räppe Räppe
16:00
Dalstorps Dalstorps
Dom 14 Jun
Asarum Asarum
-
Almeboda Linneryd Almeboda Linneryd
IFK Hässleholm IFK Hässleholm
13:30
Österlen Österlen
Equipe / Pontos
1 Hässleholms IF HAS 0
2 Asarum ASA 0
3 Kristianstad FF KRI 0
4 Nosaby NOS 0
5 Bromölla IBI 0
6 IFK Berga BER 0
7 IK Tord IKT 0
 
8 Räppe RAP 0
9 Husqvarna HFF 0
10 Karlshamn IFK 0
11 Dalstorps DAL 0
12 Österlen OST 0
13 Almeboda Linneryd ALM 0
14 IFK Hässleholm IFK 0
Grupo 4
Sat 13 Jun
IFK Östersund IFK Östersund
13:00
Boden Boden
Ytterhogdals Ytterhogdals
13:00
Skellefteå Skellefteå
Umeå FC Akademi Umeå FC Akademi
14:00
Täfteå Täfteå
Gottne Gottne
14:00
Stöde Stöde
Notvikens Notvikens
16:00
IFK Umeå IFK Umeå
Dom 14 Jun
Sandviks Sandviks
13:00
Piteå Piteå
Morön Morön
14:00
Friska Viljor Friska Viljor
Equipe / Pontos
1 Piteå PIT 0
2 Notvikens NOT 0
3 Ytterhogdals YIK 0
4 IFK Umeå IKU 0
5 Täfteå TAF 0
6 Umeå FC Akademi UAK 0
7 Gottne GIF 0
 
8 IFK Östersund OST 0
9 Boden BOD 0
10 Friska Viljor FRI 0
11 Skellefteå SKE 0
12 Sandviks SIK 0
13 Stöde STO 0
14 Morön MOR 0
Grupo 5
Wed 10 Jun
Huddinge Huddinge
19:30
Kumla Kumla
Sex 12 Jun
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
19:30
Värmbols Värmbols
Sat 13 Jun
Newroz Newroz
14:00
Gute Gute
Arameiska / Syrianska Arameiska
14:00
Åtvidabergs Åtvidabergs
Assyriska IF Assyriska IF
16:00
Tyreso Tyreso
Rynninge Rynninge
16:00
Assyriska Assyriska
Trosa-Vagnhärad Trosa-Vagnhärad
16:00
BK Forward BK Forward
Equipe / Pontos
1 Tyreso TYR 0
2 Gute GUT 0
3 Åtvidabergs ATV 0
4 Newroz NFC 0
5 Arameiska / Syrianska ASI 0
6 Huddinge HUD 0
7 Rynninge RYN 0
 
8 Assyriska ASS 0
9 IFK Eskilstuna ESK 0
10 BK Forward BKF 0
11 Värmbols VAR 0
12 Assyriska IF ASS 0
13 Kumla KUM 0
14 Trosa-Vagnhärad TRV 0

Follow BeSoccer on Facebook