noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
  • Šumperk
  • Tatran Sedlčany
  • FK Kolín
  • HFK Olomouc
  • Vyškov
  • SK Hanácká
  • Hlučín
  • Zenit Čáslav
  • Velké Meziříčí
  • Hořovicko
  • Sokol Brozany
  • Admira Praha
  • Blansko
  • Chomutov
  • Meteor Praha
  • Hranice
  • Hodonín-Šardice
  • Dvůr Králové
  • Sokol Tasovice
  • Klatovy
  • Přerov
  • Havířov
  • Taça checa
  • 2019/2020
Sat 27 Jul
17:00
Skaštice Skaštice
17:00
Blansko Blansko
Sat 27 Jul
17:00
Start Brno Start Brno
17:00
Vrchovina Vrchovina
Sat 27 Jul
17:00
Olesnice u Bouzova Olesnice Bouzova
17:00
Nové Sady Nové Sady
Dom 28 Jul
17:00
Brumov Brumov
17:00
FC Strani FC Strani
Dom 28 Jul
17:00
Slavoj Olympia Slavoj Olympia
17:00
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov
Dom 28 Jul
17:00
Bzenec Bzenec
17:00
Slovan Rosice Slovan Rosice
Dom 28 Jul
17:00
SK Detmarovice SK Detmarovice
17:00
Bohumin Bospor Bohumin Bospor
Dom 28 Jul
17:00
Frenštát Radhoštem Frenštát
17:00
Kozlovice Kozlovice
Dom 28 Jul
17:00
Frýdlant Frýdlant
17:00
Dolní Benešov Dolní Benešov
Dom 28 Jul
17:00
Havířov Havířov
17:00
Hlučín Hlučín
Dom 28 Jul
17:00
Sokol Lanzhot Sokol Lanzhot
17:00
Hodonín-Šardice Hodonín-Šardice
Dom 28 Jul
17:00
Ždírec nad Droubravou Ždírec
17:00
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
Dom 28 Jul
17:00
HFK Olomouc HFK Olomouc
17:00
Vyškov Vyškov
Dom 28 Jul
17:00
Sokol Nevšová Sokol Nevšová
17:00
Slavičín Slavičín
Dom 28 Jul
17:00
Slavoj Polná Slavoj Polná
17:00
Stará Říše Stará Říše
Dom 28 Jul
17:00
Sokol Želetava Sokol Želetava
17:00
Sokol Tasovice Sokol Tasovice
Dom 28 Jul
17:00
Šumperk Šumperk
17:00
SK Hanácká SK Hanácká
Dom 28 Jul
17:00
Přerov Přerov
17:00
Viktoria Otrokovice Viktoria
Dom 28 Jul
17:00
Unie Hlubina Unie Hlubina
17:00
Heřmanice Slezská Heřmanice
Dom 28 Jul
17:00
Spartak Velká Bíteš Spartak Velká B.
17:00
Velké Meziříčí Velké
Dom 28 Jul
17:00
FC Vsetín FC Vsetín
17:00
Valašské Meziříčí Valašské
Dom 28 Jul
17:00
Tatran Všechovice Tatran Všechovice
17:00
Hranice Hranice
Dom 28 Jul
17:00
Žďár nad Sázavou Žďár Sázavou
17:00
Humpolec Humpolec
Dom 28 Jul
17:00
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou
17:00
Nový Jičín Nový Jičín
Sat 03 Aug
10:15
SK Kladno SK Kladno
10:15
FK Ostrov FK Ostrov
Sat 03 Aug
10:30
FK Komárov FK Komárov
10:30
Hořovicko Hořovicko
Sat 03 Aug
17:00
Hlinsko Hlinsko
17:00
FK Kolín FK Kolín
Sat 03 Aug
17:00
Admira Praha Admira Praha
17:00
Sokol Živanice Sokol Živanice
Sat 03 Aug
17:00
Slovan Moravská Třebová Slovan Moravská .
17:00
Vysoké Mýto Vysoké Mýto
Sat 03 Aug
17:00
Dobris Dobris
17:00
Klatovy Klatovy
Sat 03 Aug
17:00
Ceská Lípa Ceská Lípa
17:00
Motorlet Praha Motorlet Praha
Sat 03 Aug
17:00
Dvůr Králové Dvůr Králové
17:00
Benátky nad Jizerou Benátky Jizerou
Sat 03 Aug
17:00
Olympie Brezova Olympie Brezova
17:00
Doubravka Doubravka
Sat 03 Aug
17:00
Cesky Lev - Union Beroun Cesky Union Beroun
17:00
TJ Tatran Rakovnik Tatran Rakovnik
Sat 03 Aug
17:00
Štětí Štětí
17:00
Velke Hamry Velke Hamry
Sat 03 Aug
17:00
Petrin Plzen Petrin Plzen
17:00
Sokol Hostouň Sokol Hostouň
Sat 03 Aug
17:00
SK Skalice SK Skalice
17:00
Sokol Libiš Sokol Libiš
Sat 03 Aug
17:00
Náchod Náchod
17:00
Horky nad Jizerou Horky nad Jizerou
Sat 03 Aug
17:00
Mariánské Lázně Mariánské
17:00
Rakovník Rakovník
Sat 03 Aug
17:00
FK Louny FK Louny
17:00
Brandýs nad Labem Brandýs Labem
Sat 03 Aug
17:00
Libcany Libcany
17:00
Polaban Nymburk Polaban Nymburk
Sat 03 Aug
17:00
Banik Union Nove Sedlo Banik Union Nove .
17:00
Baník Souš Baník Souš
Sat 03 Aug
17:00
Rokycany Rokycany
17:00
Aritma Praha Aritma Praha
Sat 03 Aug
17:00
Poříčany Poříčany
17:00
Český Brod Český Brod
Sat 03 Aug
17:00
Přední Kopanina Přední Kopanina
17:00
Ostrá Ostrá
Sat 03 Aug
17:00
Sparta Kutná Hora Sparta Kutná Hora
17:00
Meteor Praha Meteor Praha
Sat 03 Aug
17:00
Hvězda Cheb Hvězda Cheb
17:00
FK Zbuzany FK Zbuzany
Sat 03 Aug
17:00
Nova Vcelnice Nova Vcelnice
17:00
Tatran Sedlčany Tatran Sedlčany
Sat 03 Aug
17:00
Slaný Slaný
17:00
Přeštice Přeštice
Sat 03 Aug
17:00
Spartak Sobeslav Spartak Sobeslav
17:00
Jindřichův Hradec Jindřichův
Sat 03 Aug
17:00
Sokol Srbice Sokol Srbice
17:00
Sokol Brozany Sokol Brozany
Sat 03 Aug
17:00
Chomutov Chomutov
17:00
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškov
Sat 03 Aug
17:00
Letohrad Letohrad
17:00
Zenit Čáslav Zenit Čáslav
Wed 07 Aug
18:00
Trutnov Trutnov
18:00
Prepere Prepere

Follow BeSoccer on Facebook