noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
  • Chevremont
  • Magreb 90
  • Vlissingen
  • DOSKO
  • De Bataven
  • FVC
  • ZVV Zaanlandia
  • VV Heerenveen
  • Woezik
  • SWZ
  • ZSV
  • t Zand
  • De Ster
  • Fortuna Wormerveer
  • SSS '18
  • TAC'90
  • RKHVV
  • Orion
  • Tubantia
  • DHC Delft
  • TOP Oss Amateurs
  • De Meern
Grupo 1
Dom 20 Oct
Legmeervogels	Legmeervogels
1-2
De Zouaven De Zouaven
DSOV DSOV
1-0
De Meern De Meern
Fortuna Wormerveer Fortuna Wormerveer
1-1
Kolping Boys Kolping Boys
Uitgeest Uitgeest
0-2
AFC 34 AFC 34
LSVV LSVV
2-4
SDZ SDZ
AGB AGB
4-3
ZVV Zaanlandia ZVV Zaanlandia
Magreb 90 Magreb 90
0-5
Hoofddorp Hoofddorp
Equipe / Pontos
1 De Zouaven DEZ 15
2 LSVV LSV 12
3 SDZ SDZ 10
4 ZVV Zaanlandia ZAN 10
5 Hoofddorp SVH 10
6 Fortuna Wormerveer FWO 7
7 AFC 34 AFC 6
 
8 DSOV DSO 6
9 Legmeervogels	LEG 5
10 Uitgeest UIT 4
11 Kolping Boys VVK 3
12 AGB AGB 3
13 Magreb 90 MAG 3
14 De Meern DEM 0
Grupo 2
Dom 20 Oct
TOGB TOGB
4-1
Hillegersberg Hillegersberg
Vlissingen Vlissingen
2-0
ROAC ROAC
Rood-Wit-Willebrord Rood-Wit-Willebror
3-1
DOSKO DOSKO
TAC'90 TAC'90
7-1
FC Olympia FC Olympia
FC Boshuizen FC Boshuizen
1-3
VUC VUC
DHC Delft DHC Delft
2-0
Zwervers Zwervers
Spartaan 20 Spartaan 20
1-0
Den Hoorn Den Hoorn
Equipe / Pontos
1 DHC Delft DEL 15
2 TOGB TOG 10
3 Spartaan 20 RKS 9
4 TAC'90 TAC 8
5 Den Hoorn SVD 8
6 Rood-Wit-Willebrord RKS 7
7 Vlissingen VLI 6
 
8 ROAC ROA 6
9 FC Boshuizen FCB 5
10 VUC VUC 5
11 DOSKO DOS 4
12 Hillegersberg VVH 4
13 FC Olympia OLY 3
14 Zwervers ZWE 2
Grupo 3
Dom 20 Oct
Leones Leones
2-2
HVCH HVCH
RKSV Rhode RKSV Rhode
4-2
SC NEC SC NEC
RKVV Best Vooruit RKVV Best Vooruit
1-2
Alverna Alverna
Eindhoven AV Eindhoven AV
1-1
Nemelaer Nemelaer
t Zand t Zand
1-1
Woezik Woezik
RKVV Erp RKVV Erp
14:30
Unitas 30 Unitas 30
TOP Oss Amateurs TOP Oss Amateurs
4-3
Brabantia Brabantia
Equipe / Pontos
1 Woezik WOE 13
2 HVCH HVC 10
3 Leones SVL 10
4 TOP Oss Amateurs TOP 9
5 Alverna ALV 9
6 RKSV Rhode RRH 7
7 Unitas 30 UNI 6
 
8 Eindhoven AV EAV 6
9 Brabantia BRA 5
10 t Zand TZA 5
11 Nemelaer NEM 5
12 RKVV Erp ERP 4
13 SC NEC SCN 4
14 RKVV Best Vooruit RKV 1
Grupo 4
Dom 20 Oct
Venray Venray
1-5
Chevremont Chevremont
SSS '18 SSS '18
0-5
Geldrop Geldrop
Deurne Deurne
1-0
De Ster De Ster
Veritas Veritas
2-2
ZSV ZSV
BSV Limburgia BSV Limburgia
14:30
Wilhelmina 08 Wilhelmina 08
Susteren Susteren
1-3
Venlosche Boys Venlosche Boys
RKSV Heeze RKSV Heeze
1-4
Wittenhorst Wittenhorst
Equipe / Pontos
1 Chevremont CHE 13
2 Geldrop GEL 11
3 ZSV ZSV 10
4 Venlosche Boys RKV 9
5 Wittenhorst WIT 8
6 Wilhelmina 08 WIL 8
7 Deurne DEU 7
 
8 De Ster STE 6
9 Susteren SUS 6
10 Veritas VVV 5
11 RKSV Heeze RKS 4
12 BSV Limburgia BSV 4
13 Venray VEN 0
14 SSS '18 SSS 0
Grupo 5
Dom 20 Oct
Tubantia Tubantia
1-2
BVC '12 Beek BVC '12 Beek
TVC '28 TVC '28
3-0
Winterswijk Winterswijk
ROHDA Raalte ROHDA Raalte
2-1
De Bataven De Bataven
Bemmel Bemmel
4-1
Stevo Stevo
RKHVV RKHVV
0-0
Heino Heino
Voorwaarts Twello Voorwaarts Twello
2-2
Rigtersbleek Rigtersbleek
Orion Orion
4-0
De Zweef De Zweef
Equipe / Pontos
1 Orion ORI 12
2 BVC '12 Beek BVC 12
3 Bemmel BEM 11
4 TVC '28 TVC 10
5 Heino HEI 10
6 ROHDA Raalte ROH 10
7 RKHVV RKH 9
 
8 De Bataven DEB 7
9 Stevo STE 6
10 Winterswijk FCW 4
11 Voorwaarts Twello VOO 2
12 Rigtersbleek RIG 2
13 Tubantia TUB 1
14 De Zweef DEZ 1
Grupo 6
Sat 19 Oct
FVC FVC
2-1
Noordster Noordster
Dom 20 Oct
Hoogezand Hoogezand
1-1
SVBO SVBO
SWZ SWZ
5-4
GRC Groningen GRC Groningen
Roden Roden
2-3
VKW VKW
WVV WVV
2-3
SV Dalfsen SV Dalfsen
GOMOS GOMOS
6-2
GAVC GAVC
Stadspark Stadspark
2-3
VV Heerenveen VV Heerenveen
Equipe / Pontos
1 SWZ SWZ 10
2 VV Heerenveen VVH 10
3 VKW VKW 9
4 SVBO SVB 9
5 Hoogezand HOO 7
6 WVV WVV 7
7 GOMOS GOM 7
 
8 Stadspark SCS 6
9 GRC Groningen GRC 6
10 SV Dalfsen SVD 5
11 Noordster VVN 4
12 FVC FVC 4
13 Roden VVR 3
14 GAVC GAC 1

Follow BeSoccer on Facebook