noscript image
GooglePlay Logo AppStore Logo Uptodown Logo
  • Zenit
  • FK Krasnodar
  • Ufa
  • Krylia Sovetov
  • CSKA Moskva
  • Tom Tomsk
  • Lokomotiv Moskva
  • Torpedo Moskva
  • FK Rostov na Donu
  • Dinamo Moskva
  • Rubin Kazán
  • Spartak Moskva
  • Ural Yekaterinburg
  • Anzhi
  • Kuban Krasnodar
  • Akhmat Grozny
  • Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
  • Arsenal Tula
  • Volgar Astrakhan
  • Metallurg Kr.
  • Sokol Saratov
  • Shinnik Yaroslavl
Quarta-feira, 02 Setembro 2020, 16:00 terminado
Wed 26 Aug
11:00 terminado
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
(8)0-0(7)
Fakel Fakel INFO
Wed 26 Aug
13:30 terminado
Tom Tomsk Tom Tomsk
0-1
FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod INFO
Wed 26 Aug
14:00 terminado
Metallurg Kr. Metallurg Kr.
2-1
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan INFO
Wed 26 Aug
14:00 terminado
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
0-1
Chertanovo Chertanovo INFO
Wed 26 Aug
16:00 terminado
FC Orenburg FC Orenburg
2-1
Alania-D Vladikavkaz Alania-D INFO
Wed 26 Aug
16:30 terminado
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
5-0
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk INFO
Wed 26 Aug
17:00 terminado
Neftekhimik Neftekhimik
0-1
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk INFO
Wed 26 Aug
17:30 terminado
Veles Veles
4-1
Baltika Kaliningrad Baltika INFO
Wed 26 Aug
18:00 terminado
Chayka Chayka
0-2
Tekstilshchik Tekstilshchik INFO
Wed 26 Aug
18:30 terminado
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
1-2
Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl INFO
Wed 02 Set
11:30 terminado
Zenit Irkutsk Zenit Irkutsk
(4)1-1(3)
Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk INFO
Wed 02 Set
12:00 terminado
Leningradets Leningradets
2-1
FSC Dolgoprudniy FSC Dolgoprudniy INFO
Wed 02 Set
15:00 terminado
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
(6)0-0(5)
Sokol Saratov Sokol Saratov INFO
Wed 02 Set
15:00 terminado
Zvezda Perm Zvezda Perm
3-1
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk INFO
Wed 02 Set
15:00 terminado
Mashuk-KMV Mashuk-KMV
2-1
FK Legion Dynamo FK Legion Dynamo INFO
Wed 02 Set
16:00 terminado
Kolomna Kolomna
2-3
Rodina Moskva Rodina Moskva INFO
Wed 02 Set
16:00 terminado
Volga Ulyanovsk Volga Ulyanovsk
2-0
KamAZ KamAZ INFO
Wed 02 Set
17:00 terminado
Kaluga Kaluga
(6)0-0(7)
Salyut Belgorod Salyut Belgorod INFO
Wed 02 Set
17:00 terminado
Kuban Pavlovskaya Kuban Pavlovskaya
3-4
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol INFO
Wed 02 Set
17:30 terminado
Chernomorets Novorossisk Chernomorets
4-0
Biolog Novokubansk Biolog Novokubansk INFO

Follow BeSoccer on Facebook