X
Fim
Györi ETO
Györi ETO
3-1
Šamorín
Šamorín
Fim
LKS Lódz
LKS Lódz
0-0
Puszcza Niepolomice
Puszcza Niepolomice
Fim
Rukh Lviv
Rukh Lviv
1-3
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
Fim
Jong Ajax
Jong Ajax
5-1
SC Telstar
SC Telstar
Fim
Qarabağ
Qarabağ
1-3
Kaiserslautern
Kaiserslautern
Fim
Fredericia
Fredericia
1-0
Mafra
Mafra
Fim
Roda JC
Roda JC
1-2
Köln II
Köln II
Adi
Podbrezová
Podbrezová

08:00

Slovan Liberec
Slovan Liberec
Adi
Slavia Praha
Slavia Praha

08:00

Puskás Akadémia
Puskás Akadémia
Fim
PEC Zwolle
PEC Zwolle
1-3
Silkeborg IF
Silkeborg IF
Fim
Servette
Servette
3-2
KVC Westerlo
KVC Westerlo
Adi
Slavia Sofia
Slavia Sofia

08:00

Radnicki Nis
Radnicki Nis
Fim
Millwall
Millwall
0-0
Bromley
Bromley
Fim
LNZ Cherkasy
LNZ Cherkasy
2-0
Obolon
Obolon
Fim
FK Khimki
FK Khimki
2-3
OFK Beograd
OFK Beograd
Fim
Komaromi
Komaromi
1-4
MTK Budapest II
MTK Budapest II
Fim
Karlsruher SC
Karlsruher SC
0-3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Fim
Mashuk-KMV
Mashuk-KMV
2-2
Dynamo Makhachkala
Dynamo Makhachkala
Fim
Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
1-1
Odra Opole
Odra Opole
Fim
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
0-4
Meuselwitz
Meuselwitz
Fim
MSK Tesla Stropkov
MSK Tesla Stropkov
2-2
Tatran Prešov
Tatran Prešov
Adi
Millbrook
Millbrook

11:00

Lymington Town
Lymington Town
Fim
Lille
Lille
3-1
Deinze
Deinze
Fim
Tiszakécske
Tiszakécske
0-1
Győri ETO II
Győri ETO II
Fim
Slavia Praha
Slavia Praha
4-2
Podbrezová
Podbrezová
Fim
Livyi Bereh
Livyi Bereh
0-0
Chernihiv
Chernihiv
Fim
Debreceni VSC
Debreceni VSC
0-4
Slovan Liberec
Slovan Liberec
Fim
Strasbourg
Strasbourg
0-0
Wolfsberger AC
Wolfsberger AC
Fim
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2-0
Omonia Nicosia
Omonia Nicosia
Fim
Radnički Kragujevac
Radnički Kragujevac
1-1
APOEL
APOEL
Fim
Ajax
Ajax
4-0
Sint-Truidense VV
Sint-Truidense VV
Fim
Stripfing
Stripfing
2-2
FAC Wien
FAC Wien
Fim
Donaufeld
Donaufeld
1-3
First Vienna
First Vienna
Fim
Puskás Akadémia
Puskás Akadémia
1-1
SKN St. Polten
SKN St. Polten
Fim
Viktoria Plzeň
Viktoria Plzeň
1-2
Qarabağ
Qarabağ
Fim
SC Gjilani
SC Gjilani
3-2
Ferizaj
Ferizaj
Fim
Lippstadt 08
Lippstadt 08
1-2
Wuppertaler SV
Wuppertaler SV
Fim
Konigsdorf
Konigsdorf
0-0
Fortuna Köln
Fortuna Köln
Fim
ASKO Wolfnitz
ASKO Wolfnitz
3-6
Atus Velden
Atus Velden
Fim
SV 09 Arnstadt
SV 09 Arnstadt
1-6
Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
Fim
Heerenveen
Heerenveen
4-1
Dordrecht
Dordrecht
Fim
Drachtster Boys
Drachtster Boys
1-9
Cambuur
Cambuur
Fim
Willem II
Willem II
0-1
Quick Boys
Quick Boys
Fim
SV Tillmitsch
SV Tillmitsch
0-2
Sturm Graz II
Sturm Graz II
Fim
Helsingborgs IF
Helsingborgs IF
1-2
HB Køge
HB Køge
Fim
Weindorf St. Anna
Weindorf  St. Anna
7-3
TUS Heiligenkreuz
TUS Heiligenkreuz
Adi
Siegendorf
Siegendorf

13:00

Horitschon
Horitschon
Fim
Viktoria Berlin
Viktoria Berlin
1-1
RSV Eintracht
RSV Eintracht
Fim
Fortuna Biesdorf
Fortuna Biesdorf
2-3
Sparta Lichtenberg
Sparta Lichtenberg
Fim
Parndorf
Parndorf
3-0
Union Mauer
Union Mauer
Fim
TuS Bersenbrück
TuS Bersenbrück
1-7
Sportfreunde Lotte
Sportfreunde Lotte
Fim
Köflach
Köflach
2-3
Weiz
Weiz
Fim
VfR Mannheim
VfR Mannheim
0-3
Kaiserslautern
Kaiserslautern
Fim
Deutschlandsberger
Deutschlandsberger
1-0
SV Pachern
SV Pachern
Fim
Wiener SC
Wiener SC
5-1
St. Margarethen
St. Margarethen
Fim
TSV G
TSV G
5-2
Rosenheim
Rosenheim
Fim
Rot-Weiß Walldorf
Rot-Weiß Walldorf
6-1
SG Walluf
SG Walluf
Fim
Rot Weiss Ahlen
Rot Weiss Ahlen
6-0
SpVgg Vreden
SpVgg Vreden
Fim
Kendal Town
Kendal Town
0-3
Carlisle United
Carlisle United
Fim
Hungerford Town
Hungerford Town
0-2
Swindon Town
Swindon Town
Adi
SC Telstar
SC Telstar

14:00

Hollandia
Hollandia
Fim
Kelty Hearts
Kelty Hearts
2-5
Hearts II
Hearts II
Fim
New Mills
New Mills
0-1
Stalybridge Celtic
Stalybridge Celtic
Adi
Flackwell Heath
Flackwell Heath

14:30

Maidenhead United
Maidenhead United
Fim
Alfreton Town
Alfreton Town
2-2
Notts County
Notts County
Adi
Blyth Town
Blyth Town

14:30

Ashington AFC
Ashington AFC
Fim
Tiverton Town
Tiverton Town
1-2
Exeter City
Exeter City
Fim
Alsager Town
Alsager Town
0-4
Lower Breck
Lower Breck
Fim
Milton Keynes Irish
Milton Keynes Irish
3-1
Aylesbury United
Aylesbury United
Fim
Frickley Athletic
Frickley Athletic
2-1
Sheffield FC
Sheffield FC
Adi
Bangor 1876
Bangor 1876

14:30

Porthmadog
Porthmadog
Fim
Marske United
Marske United
1-2
Spennymoor Town
Spennymoor Town
Fim
Barton Town Old Boys
Barton Town Old Boys
0-5
Scunthorpe United
Scunthorpe United
Fim
Boston Town
Boston Town
0-1
Boston United
Boston United
Fim
Wroxham
Wroxham
1-2
Kings Lynn Town
Kings Lynn Town
Fim
Hemel Hempstead Town
Hemel Hempstead Town
2-0
Rayners Lane
Rayners Lane
Fim
Ardley United
Ardley United
0-5
Brackley Town
Brackley Town
Fim
Didcot Town
Didcot Town
2-5
Oxford City
Oxford City
Fim
Dunbar United
Dunbar United
1-2
Hibernian Sub 21
Hibernian Sub 21
Fim
Torpoint Athletic
Torpoint Athletic
0-6
Truro City
Truro City
Fim
Clachnacuddin
Clachnacuddin
0-6
Ross County FC
Ross County FC
Fim
Hebburn Town
Hebburn Town
1-7
Gateshead
Gateshead
Fim
Cove Rangers
Cove Rangers
2-0
Formartine United
Formartine United
Fim
Tranent Juniors FC
Tranent Juniors FC
0-0
Bonnyrigg Rose
Bonnyrigg Rose
Fim
East Belfast
East Belfast
0-2
Glentoran
Glentoran
Fim
Brora Rangers
Brora Rangers
4-1
Inverness CT
Inverness CT
Fim
Preston Athletic
Preston Athletic
2-0
Hamilton Academical
Hamilton Academical
Fim
Ballyclare Comrades
Ballyclare Comrades
1-1
Portadown
Portadown
Fim
Merthyr Town
Merthyr Town
2-2
Llanelli AFC
Llanelli AFC
Fim
Civil Service Strollers
Civil Service Strollers
1-3
Spartans
Spartans
Fim
Whitby Town
Whitby Town
8-2
Billingham Town
Billingham Town
Fim
Warrington Rylands 1906 FC
Warrington Rylands 1906 FC
2-1
Burnley
Burnley
Fim
Ossett United
Ossett United
1-4
Huddersfield Town Sub 21
Huddersfield Town Sub 21
Fim
Afan Lido
Afan Lido
2-5
Briton Ferry
Briton Ferry
Fim
Bangor 1876
Bangor 1876
4-0
Penmaenmawr
Penmaenmawr
Fim
Sittingbourne
Sittingbourne
4-1
Maidstone United
Maidstone United
Fim
Needham Market
Needham Market
0-1
Braintree Town
Braintree Town
Fim
Corinthian
Corinthian
1-6
Cray Valley PM
Cray Valley PM
Fim
Rochester United
Rochester United
1-0
Faversham Town
Faversham Town
Fim
Melksham Town
Melksham Town
1-5
Yeovil Town
Yeovil Town
Fim
Chatham Town
Chatham Town
3-0
Sheppey United
Sheppey United
Fim
Hyde
Hyde
2-1
FC Halifax Town
FC Halifax Town
Adi
Punjab United
Punjab United

14:45

Bridon Ropes
Bridon Ropes
Fim
Tonbridge Angels
Tonbridge Angels
0-4
Sutton United
Sutton United
Fim
AFC Hornchurch
AFC Hornchurch
0-7
Leyton Orient
Leyton Orient
Fim
Eccleshill United
Eccleshill United
0-3
Farsley Celtic
Farsley Celtic
Fim
Bath City
Bath City
2-3
Cheltenham Town
Cheltenham Town
Fim
Fairford Town FC
Fairford Town FC
1-2
Swindon Supermarine
Swindon Supermarine
Fim
Vale of Leithen
Vale of Leithen
0-5
Gala Fairydean Rovers
Gala Fairydean Rovers
Fim
Hamworthy Recreation
Hamworthy Recreation
3-1
Hamworthy United
Hamworthy United
Fim
Grimsby Borough
Grimsby Borough
0-2
Grimsby Town
Grimsby Town
Fim
Coventry Sphinx
Coventry Sphinx
0-2
Leamington
Leamington
Fim
Burscough
Burscough
0-1
Bootle FC
Bootle FC
Fim
Nantwich Town
Nantwich Town
0-1
Warrington Town
Warrington Town
Adi
Broxburn Athletic
Broxburn Athletic

14:45

Kirkintilloch Rob Roy FC
Kirkintilloch Rob Roy FC
Fim
Rossington Main
Rossington Main
3-1
Buxton
Buxton
Fim
Hanley Town
Hanley Town
2-0
Curzon Ashton
Curzon Ashton
Fim
South Park FC
South Park FC
1-1
Farnborough
Farnborough
Fim
Tadcaster Albion
Tadcaster Albion
1-3
Scarborough Athletic
Scarborough Athletic
Fim
Beaconsfield
Beaconsfield
0-3
Hampton & Richmond
Hampton & Richmond
Adi
Barwell
Barwell

14:45

Rushall Olympic
Rushall Olympic
Fim
Margate
Margate
1-2
Dover Athletic
Dover Athletic
Adi
Stevenage
Stevenage

14:45

Norwich City
Norwich City
Fim
AFC Sudbury
AFC Sudbury
3-2
Chelmsford City
Chelmsford City
Fim
Cheadle Heath Nomads
Cheadle Heath Nomads
0-6
West Didsbury Chorlton
West Didsbury Chorlton
Adi
Totton & Eling
Totton & Eling

14:45

Baffins Milton Rovers
Baffins Milton Rovers
Fim
Montrose
Montrose
2-1
Stirling University
Stirling University
Fim
Newtown
Newtown
2-0
Guilsfield FC
Guilsfield FC
Fim
Albion Rovers
Albion Rovers
2-0
Stirling Albion
Stirling Albion
Fim
Linlithgow Rose
Linlithgow Rose
2-4
Motherwell
Motherwell
Fim
Ascot United
Ascot United
1-2
Merstham
Merstham
Fim
Ware
Ware
0-3
Wingate & Finchley
Wingate & Finchley
Fim
Greenock Morton
Greenock Morton
0-2
St. Mirren
St. Mirren
Fim
Moneyfields
Moneyfields
1-3
Bognor Regis Town
Bognor Regis Town
Fim
PSNI
PSNI
0-7
Ards FC
Ards FC
Fim
River Plate
River Plate
1-1
Millonarios
Millonarios
Fim
GKS Tychy
GKS Tychy
1-1
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva
Fim
Samtredia
Samtredia
0-0
Gareji
Gareji
Fim
Locomotive Tbilisi
Locomotive Tbilisi
1-5
Gagra
Gagra
Fim
Malženice
Malženice
1-1
FK Rača
FK Rača
Fim
Sileks
Sileks
2-1
Radnik Surdulica
Radnik Surdulica
Fim
Peñarol
Peñarol
0-2
San Lorenzo
San Lorenzo
Ver mais
Ver menos