noscript image
  • Matchakhela
  • Betlemi
  • Mertskhali
  • Algeti
  • Bakhmaro
  • Samegrelo
  • Kakheti Telavi
  • Dinamo Sokhumi
  • Alazani
  • Iberia Tbilisi
  • Iveria
  • Aragvi Dusheti
  • Abuli
  • Liakhvi Achabeti
  • Hereti Tchabukiani
  • Duruji
  • Kolkheti Khobi II
  • Tskhumi
  • Sairme
  • Margveti
  • Egrisi
  • Racha Ambrolauri
Grupo 1
Sex 25 Nov
Gori FC Gori FC
6-0
Abuli Abuli
Tori Tori
0-1
Meskheti Akhaltsikhe Meskheti
FK Mtskheta FK Mtskheta
0-3
Iveria Iveria
Kojaeli Mtskheta Kojaeli Mtskheta
5-0
Paravani Paravani
Equipe / Pontos
1 Gori FC GOR 40
2 Iveria IVE 31
3 Kojaeli Mtskheta KOJ 26
4 Tori TOR 20
 
5 Meskheti Akhaltsikhe MEA 17
6 FK Mtskheta FKM 10
7 Abuli ABU 7
8 Paravani PAR 6
Grupo 2
Thu 10 Nov
Tiflisi Tiflisi
1-2
Tbilisi 2016 Tbilisi 2016
Kolkhi Kolkhi
1-1
Algeti Algeti
Sex 11 Nov
Samgori Samgori
08:00
Iberia Tbilisi Iberia Tbilisi
Amirani Amirani
1-4
Lokomotivi Tbilisi II Lokomotivi Tbilisi
Varketili Varketili
1-1
Shevardeni 1906 Shevardeni 1906
Merani Tbilisi Merani Tbilisi
2-0
Liakhvi Achabeti Liakhvi Achabeti
Tianeti Tianeti
0-15
WIT Georgia II WIT Georgia II
Dinamo Sokhumi Dinamo Sokhumi
1-5
Saburtalo II Saburtalo II
35-e Skola 35-e Skola
3-1
Shavnabada Shavnabada
Tskhumi Tskhumi
1-0
Sakartvelos Universiteti Sakartvelos
Sat 12 Nov
Algeti XXI Algeti XXI
2-4
Era Era
Aragvi Dusheti Aragvi Dusheti
4-1
Voyage Voyage
Wed 30 Nov
Duruji Duruji
0-4
Kakheti Telavi Kakheti Telavi
Rustavi II Rustavi II
3-1
Alazani Alazani
Sarti Sarti
3-2
Hereti Tchabukiani Hereti Tchabukiani
Gareji Gareji
9-2
Bakhtrioni Bakhtrioni
Equipe / Pontos
3 Merani Tbilisi NOR 34
10 Aragvi Dusheti ADU 25
12 WIT Georgia II WIT 22
13 Liakhvi Achabeti ACH 21
15 Voyage VOY 20
17 Tbilisi 2016 TBI 16
23 Tiflisi TIF 11
24 Apkhazeti APK 11
35 Tianeti TIA 0
6 Lokomotivi Tbilisi II LTB 28
7 Algeti ALG 27
11 Kolkhi KOL 23
19 Sinatle SIN 15
25 Amirani AMI 10
26 Iberia Tbilisi IBE 9
29 Shavnabada SHA 6
32 35-e Skola SKO 4
34 Samgori SAM 0
 
2 Tskhumi TSK 34
4 Varketili RVA 30
5 Shevardeni 1906 SHE 29
9 Saburtalo II SAT 26
18 Sakartvelos Universiteti SAU 15
21 Dinamo Sokhumi SOK 15
30 Avaza AVA 6
31 Era ERA 6
33 Algeti XXI ALG 3
1 Kakheti Telavi KAK 34
8 Rustavi II RUS 27
14 Gareji GAR 21
16 Alazani ALA 17
20 Sarti SAR 15
22 Hereti Tchabukiani HER 13
27 Duruji DUR 7
28 Bakhtrioni BAK 7
Grupo 3
Wed 16 Nov
Dinamo Batumi II Dinamo Batumi II
3-2
Samegrelo Samegrelo
Lazika II Lazika II
2-1
Zana Abasha Zana Abasha
Bakhmaro Bakhmaro
4-1
Enguri Jvari Enguri Jvari
Dom 20 Nov
Margveti Margveti
5-0
Imereti II Imereti II
Meshakhte II Meshakhte II
0-2
Samgurali II Samgurali II
Sairme Sairme
2-0
Racha Ambrolauri Racha Ambrolauri
Seg 21 Nov
Matchakhela Matchakhela
1-1
Lesitchine Lesitchine
Egrisi Egrisi
1-0
Kolkheti Khobi II Kolkheti Khobi II
Mertskhali Mertskhali
1-0
Betlemi Betlemi
Chela Chela
0-2
Salkhino Martvili Salkhino Martvili
Equipe / Pontos
4 Margveti MAR 28
6 Sairme SAI 27
11 Torpedo Kutaisi II TOR 21
12 Racha Ambrolauri RAC 17
15 Samgurali II SAM 13
17 Imereti II IME 9
22 Meshakhte II MES 3
1 Betlemi BET 34
2 Mertskhali MER 32
7 Salkhino Martvili SAM 24
9 Lesitchine LES 23
 
10 Matchakhela MAT 22
13 Egrisi EGR 17
20 Chela CHE 6
21 Kolkheti Khobi II KOL 3
3 Samegrelo SAM 31
5 Bakhmaro BAK 28
8 Khikhani KHI 24
14 Dinamo Batumi II DIN 14
16 Zana Abasha ZAB 9
18 Lazika II LAZ 8
19 Enguri Jvari FEJ 6

Follow BeSoccer on Facebook